Tosca Beach 4* Kavala
| | |

Tosca Beach 4* Kavala

TOSCA BEACH 4 * KAVALA www.tosca.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 30% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 19.05.2023 ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН 15.05-01.06 01.10-04.10 02.06-16.06 17.09-30.09 17.06-07.07 26.08-16.09 08.07-25.08 28.04-14.05 Double Room bunk bed Sea View ( за соба) 184 226 262 339 144 1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис 1 дете од…