април 17, 2024

Mitsis Galini Wellness&Spa 5*

Специјална понуда од Mitsis Galini Wellness&Spa 5* MITSIS GALINI WELLNESS SPA & RESORT 5* KAMENA VOURLA    www.mitsishotel.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН 10 20.04-02.05 13.10-28.10 03.05-05.05 25.08-07.09 06.05-31.05 29.09-12.10…

Read More
април 5, 2024

Kastro Maistro 3*-LEFKADA

  Castro Maistro е група на неодамна изградени апартмани лоцирани во областа Agios Ioannis, на 1,5 km од градот Лефкас и 600 m од интересната плажа на Agios Ioannis, која…

Read More
април 4, 2024

DELPHI BEACH 5*

Линк од хотел: DELPHI BEACH 4* ERAETINI ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 30.09.2024 DELPHI BEACH 4* ERAETINI ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО…

Read More
април 1, 2024

Kipar -23.06-30.06.2024

АВИОН 8 дена / 7 ноќевања   Цена на аранжманот:   ЛАРНАКА-Livadhiotis City Hotel 3*: 579 € (35.900,00 мкд)  АЈА НАПА-RIVER ROCK 4*: 659 € (40.860,00 мкд)   КИПАР е островска држава во Средоземното море, а такму…

Read More
март 29, 2024

Belvedere 4* Skijatos so prevoz

ХОТЕЛ БЕЛВЕДЕРЕ – ЛЕТО НА СКИЈАТОС 2024   Одими чекор напред со понудите на Скијатос за лето 2024! За сите наши задоволни патници и за сите вљубеници во Скијатос, ве…

Read More
март 25, 2024

GRECOTEL LUX.ME COSTA BOTANICA 5* ACHARAVI, CORFU

GRECOTEL LUX.ME COSTA BOTANICA 5* ACHARAVI, CORFU Grecotel Costa Botanica, оаза на маслинови градини и луксузни соддржини за совршен одмор. Линк од хотел: GRECOTEL LUX.ME COSTA BOTANICA 5* ACHARAVI, CORFU SPO: Kids…

Read More
март 13, 2024

Akti 4* Ouranoupolis

HOTEL AKTI 4**** OURANOUPOLIS   УРАНОПОЛИС – небесниот град, божествен пејсаж, ги комбинира планинските и морските убавини, ветува незаборавни одмори, особено за патниците кои бараат релаксација, далеку од стресот на градот.Опкружен…

Read More
март 11, 2024

AJUL 5*-SPECIAL OFFER

Линк од хотел: AJUL LUXURY HOTEL & SPA 5* AGIA PARASKEVI ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 45% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 29.04 ДО 13.06.2024 И ОД 18.09 ДО 31.10.2024 ЗА…

Read More
март 3, 2024

Hotel Simotel Ermis 3*Hanioti

Хотел СИМОТЕЛ ЕРМИС 3* – Ханиоти, Грција, Лето 2024 10% попуст за рана уплата до 01.04.2024 Локација: Се наоѓа во најубавиот дел на Ханиоти, поточно во строгиот центар на градот на…

Read More
февруари 15, 2024

Rachoni Bay 3*

Положба: 450м од центарот на Скала Ракони. Сместување: 96 соби и 12 апартмани, сите опремени со балкон, бања, фен, гардеробер, клима и тв. Содржини: 2 базена, бар поред базен, ресторан, паркинг, соби со…

Read More
февруари 7, 2024

Hotel Jenny 3* – Siviri, Kassandra

Хотелот ЏЕНИ е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3 со 1 брачен кревет и…

Read More