февруари 15, 2024

Rachoni Bay 3*

Положба: 450м од центарот на Скала Ракони. Сместување: 96 соби и 12 апартмани, сите опремени со балкон, бања, фен, гардеробер, клима и тв. Содржини: 2 базена, бар поред базен, ресторан, паркинг, соби со…

Read More
јануари 16, 2024

Enavlion Hotel 3* Golden Beach

ENAVLION HOTEL ***,GOLDEN BEACH - THASSOS   Хотел Енавлион е еден од најлуксузните хотели на Златната плажа. Се наоѓа на околу 100 метри од плажата, која ја делат ред хотели и…

Read More
јануари 16, 2024

Atrium Thassos 4*

ATRIUM THASSOS 4*   Локација: Хотелот се наоѓа на околу 700 метри од живописниот туристички град Потос на југот на островот, на пространа песочна плажа. Идеален за семејства и парови.…

Read More
јануари 16, 2024

Vathi Cove Luxury Resort & Spa 5* Thassos

На североисточниот брег, на околу 15 км од Лименас е лоциран прекрасниот VATHI COVE LUXURY RESORT AND SPA. Се наоѓа на единствената природна мермерна плажа на островот. Опкружен со густа борова шума,…

Read More
декември 23, 2023

King Maron Hotel & Spa 4*

Линк од хотел:  KING MARON HOTEL & SPA 4* Platanitis Beach Komotini 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН…

Read More
декември 23, 2023

Ntinas Filoxenia Hotel 4*

Линк од хотел:NTINAS FILOXENIA HOTEL-APARTMENTS GOLDEN BEACH THASSOS   15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 NTINAS FILOXENIA HOTEL-APARTMENTS GOLDEN BEACH THASSOS www.nthinasfiloxenia.gr ЦЕНИ ЗА…

Read More
декември 23, 2023

Blue Dream Palace 5*

Положба : се наоѓа во местото Трипити, на 3,5 км до Лименариа Сместување: стандардни соби и свити. Собите се опремени со бања, балкон , клима уред, сателитска тв, телефон, фен, фрижидер, сеф…

Read More
декември 23, 2023

Royal Paradise Beach Resort 5*

Oпис: Во место на апсолутна хармонија, со маслинови дрва во комбинација со златен песок и борови сенки. Нуди луксузни услуги и квалитет со естетика на внатрешна декорација. Положба: во Потос. Сместување: 77…

Read More
ноември 17, 2023

Zest Thassos Luxury Retreat 4*

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТУГНУВАЊЕ ZEST THASSOS LUXURY RETREAT 4* CHRYSSI AKTI ЦЕНИ ЗА…

Read More
ноември 17, 2023

Thassos Grand Resort *****

Локација: Хотелот се наоѓа во истоимениот залив Агиос Јоанис, на југот на островот Тасос, на околу 30 километри од главниот град Лименас. Плажа: Хотелот има своја приватна плажа со поглед…

Read More
ноември 17, 2023

ZOE HOTEL **** Trypiti

Положба: Во местото Трипити на 2 км од Лименарија. Сместување: 96 соби и 12 апартмани, сите опремени со балкон, бања, фен, гардеробер, клима и тв. Содржини: 2 базена, бар поред…

Read More