март 11, 2024

AJUL 5*-SPECIAL OFFER

Линк од хотел: AJUL LUXURY HOTEL & SPA 5* AGIA PARASKEVI ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 45% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 29.04 ДО 13.06.2024 И ОД 18.09 ДО 31.10.2024 ЗА…

Read More
март 3, 2024

Hotel Simotel Ermis 3*Hanioti

Хотел СИМОТЕЛ ЕРМИС 3* – Ханиоти, Грција, Лето 2024 10% попуст за рана уплата до 01.04.2024 Локација: Се наоѓа во најубавиот дел на Ханиоти, поточно во строгиот центар на градот на…

Read More
февруари 7, 2024

Hotel Jenny 3* – Siviri, Kassandra

Хотелот ЏЕНИ е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3 со 1 брачен кревет и…

Read More
февруари 7, 2024

Hotel Bellagio – Fourka Halkidiki

Хотелот се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со бујна зелена борова шума и зеленило, на 400 метри од  песочната плажа  на Фурка, на еден  полуостровот Касандра, Халкидики. Хотело со 3+…

Read More
февруари 7, 2024

Golden Beach 3* Metamorphosis

Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на 20 метри од песочната плажата во Метаморфозис. Опколен е со боровата шума од едната, а море од другата страна со што е совршен…

Read More
февруари 6, 2024

Hotel Calypso 3* Siviri

Сивири е малиот рај на Халкидики во Грција. Ова мало крајбрежно селце, сместено на западниот дел на полуостровот Касандра, претставува вистинска оаза на прекрасни плажи и природни убавини. Сивири се…

Read More
февруари 1, 2024

PORTES BEACH 5 *-special offer

Положба: 5 км од Неа Модања и 2 км од Неа Потидеа Сместување: 183 соби. Собите се опремени со бања, фен, сеф, балкон, клима уред, телефон, фрижидер, ТВ, радио Услуга: полупансион (појадок…

Read More
јануари 30, 2024

Hotel Polychrono Beach Polihrono

 Hotel Polychrono Beach Polihrono Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Полихроно GPS: X Координати: 40.0169083   Y координати: 23.5324946 Дополнителни информации Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Полихроно Плажа: Сопствена плажа. Песочна…

Read More
јануари 30, 2024

Hotel Maya Bay Kalithea

Хотел Maya Bay – Калитеа   http://maya-bay.gr/ Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Калитеа. Хотелот има одлична локација, земајќи го во предвид фактот дека се наоѓа во близина на центарот на Калитеа, која истовремено…

Read More
јануари 29, 2024

Hotel Ammon Garden 3*Pefkohori

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden". Хотелски соджини: 27 хотелски соби на приземје, први и втори кат, базен со 2 нивоа на длабочина од…

Read More
јануари 16, 2024

Possidi Holidays Resort 5* Possidi

Локација : на 3 км од местото Посиди. Хотелот е на плажа. Капацитет : 115 соби и 11 суите Услуга: полупансион (појадок и вечера) Хотелски содржини : ресторан, 24 часа рецепција, сеф, тенис, сауна,…

Read More