февруари 2, 2024

Vila Vangelis Leptokarija

Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni" под главиот пат и пругата во центар на Лептокарија. Располага со двокреветни и трокреветни студија, апартман со една спална за 5…

Read More
февруари 2, 2024

Vila Elsa Nea Pori

Вила "ELSA" - Неи Пори Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио   Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на по малку од 50m од плажа,…

Read More
јануари 29, 2024

Vila Mediteran Nea Pori

Вила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна паркот во Неи Пори, во првиот ред до плажа. Располага со убаво уредени трокреветни студија и апартмани со една спална за 4 лица, со комплетно нови…

Read More
јануари 29, 2024

Vila Savidis Paralia

Вила “SAVVIDIS” е една од ретките луксузни вили во Паралиа, лоцирана на само 20m од прекрасната песочна плажа во центарот на Паралиа и на околу 100м од Црквата. Располага со 1/2 (брачен кревет) и 1/2+1…

Read More
јануари 29, 2024

Vila Fiori Paralia

Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од песочната плажа во Паралија и на околу 200m од црквата. Располага со следната структура на студија: 1/2 (еко студио со брачен кревет, терасата е надвор…

Read More
јануари 26, 2024

Vila Gioti Nea Pori

  Вила "GIOTA" - Неи Пори Бесплатно сместување за 3-то | 4-то | 5-то | 6-то  лице во апартман со една спална Вила “GIOTA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи…

Read More
јануари 17, 2024

Vila Katerina Leptokaria

Вила Катерина се наоѓа во Лептокарија, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен интернет и простор за багаж. На три спрата, со трокреветни,…

Read More
јануари 17, 2024

Vila Ameli Leptokaria

Вила Амели се наоѓа во централниот дел на Лептокарија на оддалеченост  210 метри од плажа. Вилата во својата понуда нуди трикреветни студија. Сите студија се опремени со основно опремена кујна,…

Read More
јануари 17, 2024

Vila Yalos Leptokaria

Студиа YALOS се лоцирани на прва линија покрај плажа, истите се наоѓаат на прв спрат, две од нив со поглед на море, и две со поглед на Олимп и градина.…

Read More
јануари 17, 2024

Vila Atina Paralia

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица оддалечена 30 метри од плажа, сместена во самиот центар. Во нејзина близина има продавници, пекара, гиро, таверни, ресторани,…

Read More
јануари 17, 2024

Vila Janis Leptokaria

ВИЛА ЈАНИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во близина на градскиот парк и плоштад. До плажа има 8мин пешачење или 700м. Секоја соба располага со кујна…

Read More