април 30, 2024

Vila Mary S Polihrono

Вила “Mary-S” – Полихроно 2024  ОПИС: На првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун, се наоѓа туристичката дестинација Полихроно, сместена во кристално чистиот залив Торонеос. Полихроно е…

Read More
април 30, 2024

Vila Ana Polihrono

Студија Ана – Полихроно 2024   Post category:СОПСТВЕН ЗАКУП / ЛЕТО / Полихроно Студиа Ана – Полихроно 2024  На првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун, се наоѓа туристичката дестинација Полихроно,…

Read More
април 30, 2024

Vila Makis Nea Flogita

Куќа “Makis” 40.256969, 23.223039 попуст – 12% за целосна  уплата заклучно со 11.05.2024 (сабота)   НЕА ФЛОГИТА е туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики, на само 290…

Read More
април 26, 2024

Vila Iguana Nea Plagia

Куќа „Игуана“ – Неа Плагија од 109€ Куќа „Игуана“ е лоцирана во најубавиот дел, централно во Неа Плагија, прва линија на море, на околу 50 метри до плажа од која ја…

Read More
април 26, 2024

Vila Filoksenija Pefkohori

Вила „Филоксенија“ – Пефкохори   Куќа „Филоксенија“ е лоцирана на околу 100 метри од морето и песочната плажа, во најубавиот дел на Пефкохори. Студијата кои се наоѓаат на првиот и…

Read More
април 26, 2024

Vila Palais Fourka

Kуќа „Палаис“ – Фурка од 139€ Куќа „Палаис де Фурка“ е лоцирана на 40-50 метри од прекрасната песочна плажа, во мирниот дел на Фурка, или 5 минути од центарот. Има убаво…

Read More
април 26, 2024

Vila Kiki Nea Flogita

Куќа „Кики“ – Неа Флогита   Куќа „Кики“ е лоцирана во најубавиот дел на почетокот на Неа Флогита, прва линија на море, на сама плажа. Има слободно место за паркинг…

Read More
март 3, 2024

Vila Dimira Furka

ФУРКА, Вила Динира, Грција Лето 2024 10% попуст за рана уплата до 01.04.2024 Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно се наоѓа на…

Read More
март 3, 2024

Vila Vasilis Furka

ФУРКА, Вила Василис, Грција Лето 2024 10% попуст за рана уплата до 01.04.2024 Локација: Се наоѓа на околу  20m, од плажа и околу 150m од центарот на Фурка. Сместување: Приземје и прв кат : четири…

Read More
март 3, 2024

Viila Paradiso Pefkohori Blok A

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок А, Грција Лето 2024 Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од…

Read More
март 3, 2024

Vila Paradiso Blok B Pefkohori

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок Б, Грција Лето 2024 Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од…

Read More