март 25, 2024

GRECOTEL LUX.ME COSTA BOTANICA 5* ACHARAVI, CORFU

GRECOTEL LUX.ME COSTA BOTANICA 5* ACHARAVI, CORFU Grecotel Costa Botanica, оаза на маслинови градини и луксузни соддржини за совршен одмор. Линк од хотел: GRECOTEL LUX.ME COSTA BOTANICA 5* ACHARAVI, CORFU SPO: Kids…

Read More
декември 23, 2023

Aeolis Beach Hotel4*

Линк од хотел: AEOLOS BEACH HOTEL 4* PERAMA CORFU 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 07.01.2024 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 AEOLOS BEACH HOTEL 4* PERAMA CORFU www.aeolosbeach.gr ЦЕНИ ЗА СОБА…

Read More
ноември 18, 2023

Ikos Odisia 5*

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2023 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 25.05 ДО 01.06.2024 И ОД 22.06 ДО 07.09.2024 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД…

Read More
ноември 18, 2023

Grekotel Lux.Me Costa Botanica 5* Acharavi, Corfu

Grecotel Costa Botanica, оаза на маслинови градини и луксузни соддржини за совршен одмор. Линк од хотел: GRECOTEL LUX.ME COSTA BOTANICA 5* ACHARAVI, CORFU GRECOTEL LUX.ME COSTA BOTANICA 5* ACHARAVI, CORFU ЦЕНИ ЗА…

Read More
ноември 18, 2023

Hotel Messonghi Beach 4*

Положба: комплексот се наоѓа на сама плажа, во местото Месоњи. Сместување: 920 соби. Опремени со туш, телефон, балкон или тераса Услуга: All inclusive Содржини: рецепција, 4 главни ресторани ( Наусика, Калипсо, Улисес, ресторан…

Read More