декември 21, 2023

Grecotel Grand hotel Egnatia 4*

Хотелскиот комплекс се наоѓа на влезот во Александрополис. Градското шеталиште започнува пред влезот на хотелот, кое на гостите им дава можност да стигнат до градското пристаниште, главната шопинг улица, таверните,…

Read More
декември 21, 2023

Grecotel Astir 5*

Линк од хотел:  GRECOTEL ASTIR   -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.01.24 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД 01.05.24 - 13.06.24 & 16.09.24 - 15.10.24 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО…

Read More
декември 21, 2023

Alexander Beach 5*

Oпис: На западно предградие на Александрополис именуван за нов Чиле, хотелот нуди уникатна услуга за сместување. Хармонично комбинирање на луксузот со пријателска атмосфера и уникатни услуги и удобности од пет ѕвезди.…

Read More
ноември 18, 2023

Tosca Beach ****Kavala

Приватна песочна плажа, удобни соби, ресторани, бар, детски клуб услога на високо ниво се само дел од одликите на овој хотел. Локација: Сликовито туристичко подрачје во Кавала, на 1 км…

Read More