мај 11, 2024

Iberostar Bellevue 4* Becici

Last Minute понуда од Iberostar Bellevue 4* SPECIAL OFFER IBEROSTAR BELLEVUE 4* BECICI Период на престој 03.06-30.06.2024 DOUBLE ROOM GARDEN VIEW - 221€ по соба на ден + 1 дете до 14,99…

Read More
април 16, 2024

Mitsis Galini Wellness Spa & Resort 5* KAMENA VOURLA

Специјална понуда од Mitsis Galini Wellness&Spa 5* MITSIS GALINI WELLNESS SPA & RESORT 5* KAMENA VOURLA    www.mitsishotel.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН 10 20.04-02.05 13.10-28.10 03.05-05.05 25.08-07.09 06.05-31.05 29.09-12.10…

Read More