Miraggio Thermal Spa Resort 5*-last minute

Last Minute понуда од Miraggio Thermal Spa Resort 5* MIRAGGIO THERMAL SPA RESORT 5*                                  www.miraggio.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 4/2/1 27.04.23 24.05.23 25.05.23 14.06.23 15.06.23 13.07.23 14.07.23 21.08.23 22.08.23 04.09.23 05.09.23 25.09.23 26.09.23 31.10.23 CLUB ROOM SEA VIEW 2 ADL 426 534 640 747 640 534 426 1 ADL 426 534…
Read more

Ammoa Luxury Hotel & Spa 5* – last minute

Last Minute понуда од Ammoa Luxury Hotel & Spa 5* AMMOA LUXURY HOTEL & SPA RESORT 5*                               www.ammoaresort.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 2/10/0/4 29.04-21.05 28.09-14.10 22.05-05.06 18.09-27.09 06.06-23.06 05.09-17.09 24.06-07.07 29.08-04.09 08.07-22.07 23.07-28.08 15.10-31.10 Double Deluxe Lateral Sea View 140 152 170 182 206 243 116 Трето лице 50%…
Read more

Лутра 08.12-10.12.2022

Спа во Лутра за 8 ми Декември СПА ВО ЛУТРА ЗА 8 –ми Декември Термин – 08.12-10.12.2022 08.12.2022 –Скопје – Полихроно Состанок на групата во     05:00  часот на паркингот пред Хотел Вип.Поаѓање  кон Солун и пристигнување во утринските часови . Организирана  посета на Цркавата   Св.Димитрија Солунски – светец заштитник на градот Солун .По посетата слободно…
Read more

Tosca Beach 4*

Last Minute понуда од Tosca Beach 4* TOSCA BEACH 4 * KAVALA                                                                                                 www.tosca.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН 15 15.05-01.06 01.10-04.10 02.06-16.06 17.09-30.09 17.06-07.07 26.08-16.09 08.07-25.08 28.04-14.05 Double Room bunk bed Sea View ( за соба) 184 226 262 339 144 1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис 1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис…
Read more

Kraljevi Cardaci Spa 4*

Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4* NEW YEAR OFFFER HOTEL KRALJEVI CARDACI SPA 4*- KOPAONIK Период 29.12 – 05.01.2023 Пакет 3 ноќи по лице 321€ Дополнително ноќевање 107€ по лице на ден Во цената е вклучено: – Полупансион (појадок и вечера); – Неограничено користење на Спа Центар – Неограничено користење на Аква Парк за деца…
Read more

SPLENDID CONFERENCE & SPA RESORT 5*

Нова Година  2023 SPLENDID CONFERENCE & SPA RESORT 5* NEW YEAR 2023 CELEBRATION   Hotel Splendid Conference & Spa Resort оваа година организира спектакуларна новогодишна прослава. Конечно, без ограничувања и ограничувања, најфреквентната забавна програма со најдобрата и најлуксузната понуда на храна и вино. Уживајте во луксузните и спектакуларните настапи на најголемите музички ѕвезди.   Изведувачи: 31…
Read more

Palmon Bay Hotel&Spa“4+**** ИГАЛО 30.12.2022 – 02.01.2023

ДОЧЕК НА НОВАТА 2023 ГОДИНА ВО ХЕРЦЕГ НОВИ „Palmon Bay Hotel&Spa“4+**** ИГАЛО (СО ВКЛУЧЕНИ ДВЕ НОВОГОДИШНИ ВЕЧЕРИ) () СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА УПЛАТА ДО 03.12.2022 ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ 239 евра (14.820 денари) Има градови кои имаат своја душа-колку почесто се навраќате во нив, се поблиску и подлабоко ги чувствувате. И едноставно, не можете да не ги…
Read more

HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA

Специјална понуда од Sunce 4* HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA Термин 26.10.2022 – 31.03.2023 (цените не се валидни за нова година и државни празници) Цените се дадени по соба (за 2 лица) на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на Соба Мах лица Недела – Четврток Петок и Сабота Double Standart Room 2 возрасни 86€ 107€ Superior Room 2 возрасни +…
Read more

ХОТЕЛ СОЛАРИС – ВРЊАЧКА БАЊА

ХОТЕЛ СОЛАРИС НГ СОЛАРИС РЕЗОРТ, ВРЊАЧКА БАЊА     За 2 особи за 2 ноќевања (ПП) За 2 особи за 3 ноќевања (ПП) Апартман 635 евра 777 евра   Вклучено во цената: – Сместување во апартман на база појадок и вечера – Користење на Велнес Центар(затворен базен со солена вода, финска и руска сауна, парна…
Read more

ХОТЕЛ ИЗВОР- БУКОВИЧКА БАЊА

ХОТЕЛ ИЗВОР, БУКОВИЧКА БАЊА     ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ 30.12.2022-02.01.2023 (3 НОЌЕВАЊА ЗА 2 ОСОБИ, ПОЛУПАНСИОН) ДВОКРЕВЕТНА СОБА 900 ЕВРА     Вклучено во цената: – Сместување во двокреветна соба на база 3 ноќевања со појадок и вечера за 2 особи – Свечена вечера за дочек на Новата Година и реприза на 01.01.2023 (пијалоци не…
Read more