Dion Palace Resort & Spa 5* LITOHORO

  Специјална понуда од Dion Palace Resort & Spa 5*

    Eser Premium And Spa 5*: Бујукчекмеџе цена од 229 еур Поради целосно исполнетите термини во Кумбургаз,  отворивме нов 5 ѕвезден хотел во Бујукчекмеџе, област која е предградие на Истанбул. Луксузен 5 ѕвезден хотел кој ви овозможува апсолутна реклаксација, уживање во базенот и спа центарот кој се наоѓа на панрамскиот спрат со поглед кон…
Read more

Royal Park 4*

ALL INCLUSIVE !!! – 10% попуст до 31.07.2022 Royal Park 4* – All Inclusive се наоѓа во затворениот комплекс Елените, на 30м од плажа. Хотелот има специфична архитектура со прекрасен поглед кон морето. Располага со директен пристап до плажа,  отворен базен, неколку ресторани, барови и ноќен клуб. Сите соби и студија имаат клима уред, кабелска ТВ,…
Read more

Montenegrina Hotel & Spa 4*

First Minute понуда од Montenegrina Hotel & Spa 4* HOTEL MONTENEGRIA 4*- RAFAILOVICI 10% попуст за резервации до 24.06.2022 Цените се дадени по лице на ден на база All Inclusive Тип на Соба 01.07-14.07 26.08-08.09 15.07-25.08 09.09-30.09 Economy Room 1/2 78 89 61 Superior Room 1/2,1/3,1/4 83 94 67 Superior Aparment 1/4 94 105 78 Во цената е вклучено: – All…
Read more

SUN PALACE 4*

ALL INCLUSIVE  две деца до 13,99 г – БЕСПЛАТНО !!! Хотелот „Sun Palace 4*“ се наоѓа на 100метри од плажа и е многу добар избор за All Inclusive одмор на Сончев Брег, за оние кои сакаат да бидат во центарот на забавата. Блиску е до сите ресторани и атракции што ги нуди комплексот. Во близина има…
Read more

SANTORINI 19.05

САНТОРИНИ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ Автобус 6 дена / 3 ноќевања 19.05-24.05.2022     ЗА СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЈ ВЕ ВОДИМЕ НА НАЈРОМАНТИЧНИОТ ОСТРОВ САНТОРИНИ период: 19.05-24.05.2022   ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ ——— 209 €/12 960 ден.   Опис на островот Симболот на грчкиот туризам, наречен Санторини, а препознатлив по куќичките од бел камен со плави покриви и е еден…
Read more

Вила Ласкарина Потос 10 ноќевања

LASKARINA – POTOS Laskarina е во самиот центар на Потос, на почетокот на пешачката зона и на само 30 m од плажа. Во нашата понуда се студија и апартмани наменети за сместување на 2 – 4 лица. Сместени се на втор кат. Студијата имаат директен или страничен поглед на море а апартманите гледаат на двор.…
Read more

Вила Мари 1 – Скала Сотира-10 ноќевања

VILA MARY 1 – SKALA SOTIROS Mary 1 e на 150 m оддалеченост од центарот на Скала Сотирос и на 200 m од плажата. До објектот води блага угорница. Сместена е во убав двор со базен, лежалки и бар покрај базенот. Објектот е неодамна комплетно реновиран и има рецепција. Секое студио има комплетно опремена кујна…
Read more

ХЕЛИОС Гарден апарт хотел – Лименас

ХЕЛИОС Гарден апарт хотел – Лименас Вила Хелиос Гарден апарт хотел е лоцирана во мирниот дел на Лименас на оклу 10 мин. од градската плажа и центарот и на околу 300 метри. од првата најблиска плажа. Вилата располага со 1/2 студија, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата располага…
Read more