април 29, 2024

Vila Petridis Metamorfosi

  VILA PETRIDIS - МЕТАМОРФОЗИ ИНФОРМАЦИИ Вилата Петридис се наоѓа на првиот ред вили во Метаморфозис. Идеално место за фамилијарен одмор. Вилата располага со четворокреветни апартмани. Апартманите се наоѓаат на високо приземје…

Read More
април 29, 2024

Diamond Suites 4* Nikiti

DIAMOND 4 SUITES - НИКИТИ ИНФОРМАЦИИ Diamond 4 apartments е комплетно нова вила, репрезентативна зграда која има сместувачки капацитети, односно апартмани во кои никој до сега не престојувал. Вилата се…

Read More
април 29, 2024

Vila Lina Metamorfosi

  VILA LINA - МЕТАМОРФОЗИ ИНФОРМАЦИИ Метаморфози е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која во комбинација со морето претставува вистинска воздушна бања. Во гратчето има бројни таверни и пицерии,…

Read More
март 31, 2024

Vila Katerina Apartments Neos Marmaras

Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните плажи,…

Read More
март 31, 2024

Vila Tzina Neos Marmaras

  Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните…

Read More
март 24, 2024

Vila Lion Nikiti

Вила Лион се наоѓа помеѓу Никити и Агиос Јоанис Халкидики, со совршен поглед на заливот Торонеос. Вилата располага со паркинг простор за минимум 3 коли, скара, базен со лежалки и…

Read More
март 24, 2024

Vila Allegro Maisonette Lux  Ormos Panagias

Allegro Maisonette Lux  Ormos Panagias Halkidiki-Sithonia Grcija Локација и краток опис: вилата e лоцирана во живописното Ормос Панагиас на вториот крак на Халкидики, Ситонија на 400м оддалеченост од една од…

Read More
јануари 17, 2024

Vila Dekavil Gerakini

Апарт-вила Декавил се наоѓа на влезот во Геракини, на оддалеченост околу 30 метри од најубавиот дел на песочната плажа. Апарт хотелот се состои од двокреветни, 1/2+1 со фотеља на расклопување (погодна…

Read More
јануари 17, 2024

Vila Blue Sarti

Vila Blue Sarti  Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од…

Read More
јануари 11, 2024

Vila Emanuela Sarti

Вила Emanuela се наоѓа во новиот дел на Сарти, оддалечена околу 200 м од плажа. Располага со квалитетни и модерно опремени студија, наменети за сместување на две до три лица,…

Read More
јануари 10, 2024

Вила Sithonia Metamorfosi

Vila Sithonia Metamorfosi  Метаморфоси е место во северозападниот дел на Ситонија, целосно опкружено со густа шума, но добро организирано и уредено кадешто има многу ресторанчиња, кафичи, таверни и маркети. Идеално место…

Read More