април 22, 2024

Сицилија автобус -јули и септември

Сицилија - Италија Приморскиот град Рокалумера се наоѓа на јонскиот брег, град на провинцијата Месина. Има население од околу 4.000 жители. Рокалумера е град познат не само по своите преубави…

Read More
април 20, 2024

КРИТ-АВИОН ОД СОЛУН

КРИТ СО АВИОН ОД СОЛУН - СЕКОЈ ПЕТОК ОД 14. ЈУНИ     СЕКОЈ ПЕТОК ОД 14. ЈУНИ Крит е препознатлив низ целиот свет по најубавите песочни плажи, во цела…

Read More
април 17, 2024

Mitsis Galini Wellness&Spa 5*

Специјална понуда од Mitsis Galini Wellness&Spa 5* MITSIS GALINI WELLNESS SPA & RESORT 5* KAMENA VOURLA    www.mitsishotel.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН 10 20.04-02.05 13.10-28.10 03.05-05.05 25.08-07.09 06.05-31.05 29.09-12.10…

Read More
април 5, 2024

Kastro Maistro 3*-LEFKADA

  Castro Maistro е група на неодамна изградени апартмани лоцирани во областа Agios Ioannis, на 1,5 km од градот Лефкас и 600 m од интересната плажа на Agios Ioannis, која…

Read More
април 4, 2024

DELPHI BEACH 5*

Линк од хотел: DELPHI BEACH 4* ERAETINI ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 30.09.2024 DELPHI BEACH 4* ERAETINI ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО…

Read More
април 3, 2024

Лорет де Мар- Aвион

Лорет де Мар, Шпанијa   Имаме мисија да ги конектираме љубителите на патувањето со дестинации кои го збогатуваат животот, уникатни летувања и активни патувања низ целиот свет. Нашата мисија е…

Read More
април 1, 2024

Vila Iva Budva

БУДВА ЛЕТО 2024   БУДВА ЛЕТО ЗА МЛАДИ 2024 Будва претставува најатрактивното место на јадранскиот брег кој преку година има околу 14000 жители. Сето ова драстично се менува за време…

Read More
април 1, 2024

Kipar -23.06-30.06.2024

АВИОН 8 дена / 7 ноќевања   Цена на аранжманот:   ЛАРНАКА-Livadhiotis City Hotel 3*: 579 € (35.900,00 мкд)  АЈА НАПА-RIVER ROCK 4*: 659 € (40.860,00 мкд)   КИПАР е островска држава во Средоземното море, а такму…

Read More
март 31, 2024

Vila Katerina Apartments Neos Marmaras

Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните плажи,…

Read More
март 31, 2024

Vila Tzina Neos Marmaras

  Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните…

Read More
март 31, 2024

Vila Spiridula Skijatos

На само 400км оддалеченост по копнен пат и 3 часа со траект се стигнува до прекрасниот остров – Скијатос. Припаѓа во групата на Северни Споради, изобилува со борова шума, пространи плажи…

Read More