ноември 18, 2023

Интерхотел Сандански 4* 08.01-31.01.2024

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* Цените се по СОБА на ДЕН за услуга: ноќевање со појадок Цени од 08.01-31.01.2024 SGL /еднокреветна соба/ капацитет во соба недела-четврток петок и сабота 1 adl 78…

Read More
ноември 18, 2023

Hot Springs Medical&Spa – Бања

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог) www.hotsprings-spa.com   Цените се во евра по соба за 1 ноќевање и вклучуваат : Појадок и вечера Користење на…

Read More
септември 25, 2023

Pirin Park Spa 5* Сандански

Цени 2024   Период на валидност : 03.01.2024 – 22.12.2024 Цените се по соба за 1 ноќевање – ноќевање со појадок Цените се во €, се плаќа во денари 1€…

Read More
септември 25, 2023

Rimska Banja 4* Село Бања

Rimska Banja 4* Село Бања 22.12.2023 - 06.01.2024 Минимален престој – 3 ноќевања За периодот 29.12.2023 – 02.01.2024, сместувањето ќе биде по пакет цени /Новогодишни/. 22.12.2023 – 06.01.2024 Цени за…

Read More
септември 23, 2023

Therme Grand 5* Село Бања

Therme Grand 5* Село Бања 01.03-31.05.2023 01.06-30.11.2023 Делник: недела – четврток Викенд: петок и сабота Дете 0-1,99 г. се сместува бесплатно Дете 2-11,99 г. доплаќа 36 € на ден за…

Read More
септември 23, 2023

Maxi Park Spa 5* Велинград

Цени 2023 Деца до 11,99 години се сместуваат бесплатно Доплата за трет возрасен на дополнително легло: 30 € (ноќевање со појадок) Доплата за трет возрасен на дополнително легло: 47 €…

Read More
септември 23, 2023

Ruskovets Spa 4* Добриниште

01.12.2023 – 11.04.2024 Важност: 01 Декември 2023 – 11 Април 2024 ХОТЕЛ Цените се на ден за соба – ноќевање со појадок Цените се во евра, по ноќевање, за апартман…

Read More
септември 22, 2023

AquaSun Spa 3* Сандански

Цени 02.01-22.12.2023 Цените се по соба на ден – ноќевање со појадок сместување м2 капацитет во соба цена 1 возрасен+1 дете /4-11,99г/ 15 1+1 56,40 Двокреветна делукс-без балкон 15 2…

Read More
септември 22, 2023

Spartak (ex. Sv. Nikola) Spa 3* Сандански

Цени 03.01.2023 – 23.12.2023  Цени за СОБА за 1 ноќевања со појадок       Цените се во €, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд Цените се по…

Read More
септември 22, 2023

Medite 5* Сандански

Цени на ден за соба 01.01.2023-22.12.2023 Цените се во €, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд Деца до 11,99 г. се сместуваат бесплатно со 2 возрасни лица Доплата за трет возрасен…

Read More