Festa Chamkoria 4*-special offer

Специјална понуда од Festa Chamkoria 4* FESTA CHAMKORIA 4* BOROVETS                www.festahotels.com 1 01.12.2021 19.12.2021 20.12.2021 30.12.2021 31.12.2021 01.01.2022 02.01.2022 05.03.2022 06.03.2022 09.04.2022 ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК STANDARD ROOM DOUBLE ROOM 67 105 138 105 67 SINGLE ROOM 42 68 104 68 42 DBL 1+1 CHD (3-12,99) 51 79 104 79 51 SGL…
Read more

Белград Нова Година сместување во Hotel Abba 4*       Термин 31.12.2021-02.01.2022 3 дена / 2 ноќи со превоз  | разглед на Белград со водич | Шопинг центар   Цена на аранжманот: 105€ / 6.510мкд Промотивна цена до04.12   95€ / 5.890мкд Програма 1 1ден 31.12 (Петок) СКОПЈЕ – БЕЛГРАД Состанок на групата во 02:00 часот (пред VIP хотел наспроти Саем). Куманово 02:45 часот,…
Read more

БАНСКО СКИ ОТВАРАЊЕ 16.12-19.12.2021

БАНСКО СКИ ОТВАРАЊЕ  16.12-19.12/2021 BANSKO SKI OPENING16.12-19.12/2021 Цените се по лице на ден на база ПП Цените во Хотел Мурите се со пресметан 10% попуст до 30.11.2021 Хотел Мурите 4* АЗАЛИА ОРХИДЕА Двокреветна соба(2+0), ¼ АПП (4+1) 26€ 21€ Едноспален апартман(2+2) 32€ 26€   Цените се по лице на ден на база ПП Хотел Маунтин…
Read more

М А Л Д И В И – НОВА 2022 ГОДИНА

  М А Л Д И В И – НОВА 2022 ГОДИНА     Информација за Хотел-https://www.arenabeachmaldives.com/ ARENA BEACH HOTEL – Standard Deluxe Room ((BB) 27/12/2021  03/01/2022 3.100 EUR-Цена за 2 лица Информација за Хотел-https://www.arenabeachmaldives.com/ ARENA BEACH HOTEL – Standard Deluxe Room (HB) 27/12/2021  03/01/2022 3.240 EUR-Цена за 2 лица Информација за Хотел-https://www.arenabeachmaldives.com/ ARENA BEACH HOTEL –…
Read more

Доминиканската Република

Програма За поголем избор на хотели и дополнителни информации, контактирајте не на броевите : +389 78 298701 и +389 31 433390   Одмор во Доминиканската Република со чартер лет од Софија декември месец:  16.12.2021;  23.12.2021;  29.12.2021; јануари месец: 06.01.2022;  13.01.2022;  20.01.2022;  27.01.2022; февруари месец: 03.02.2022; 10.02.2022; 17.02.2022; 24.02.2022; март месец: 03.03.2022; 10.03.2022; 17.03.2022; 24.03.2022; 31.03.2022; април месец: 07.04.2022; 14.04.2022; 21.04.2022; 28.04.2022; мај месец; 05.05.2022 Првата асоцијација со Доминиканската Република се бесконечните…
Read more

Куба – Хавана и Варадеро

Куба – Хавана и Варадеро (потврдена група) – Програма на Тура Дата на поаѓање:  11.04.2022 г. Лет од  Скопје 9 ноќевања – 1.499 € по лице 2 ноќи Хавана со појадок I 7 ноќи Варадеро на ALL 11/04/2022  22/04/2022 Ден1 11.04.2022: Скопје – Истанбул Состанок на патниците нa аеродромот „Александар Велики“ во Скопје во 18.00 часот. Полетување…
Read more

Сејшели – лет од Софија

НОВА ГОДИНА НА СЕЈШЕЛИТЕ ОАЗА НА МЕЧТИТЕ ВО СРЦЕТО НА ИНДИСКИОТ ОКЕАН 26.12.2021 – 04.01.2022 г. 10 дена / 7 ноќевања Сејшелите се 115 острови лоцирани од екваторот до северниот врв на Мадагаскар. Најголемите острови во Сејшелите се Махе, Пралине, Силуета, Ла Дигу. Изградени се главно од гранитни карпи, а другите помали острови се претежно корални. Ова неверојатно…
Read more

Сејшели лет од Софија

Вашиот одмор на Сејшелите – „Во другиот свет“   Една од најубавите островски држави распространета на архипелаг во Индискиот океан. Егзотика од која застанува здивот, неверојатни пејсажи, забава, вкусна храна и кокосови ореви во изобилство. Ова е место за одмор од соништата … 10 ДЕНА / 7 НОЌЕВАЊА Дати: 28.01.2022г. – 06.02.2022г. 25.02.2022г. – 06.03.2022г.   ПРОГРАМА: Прв ден: Директен лет…
Read more

Шарм ел шеик | 8 дена-6 ноќи

Шарм ел шеик | 8 дена, 6 ноќи Пакет аранжмани | 2021/2022   Познат како бисер на библискиот Синај, Шарм Ел Шеик ќе ве воодушеви со своите кристално чисти води, корални гребени, како и со шаренилото на богатиот подводен свет. Подгответе се за едно уникатно искуство, кое е совршен спој на море и земја, активности…
Read more

БУДИМПЕШТА-СЕНТ АНДРЕА-ЕСТЕРГОМ

Будимпешта, градот на брегот на Дунав и главниот град на Унгарија, со своите историски градби секојдневно привлекува голем број туристи од целиот свет. Вниманието на туристите во унгарскиот главен град првенствено ги привлекува уникатниот спој на богатата историја, култура и традиција, но, и модерниот град. Будимпешта, еден од најубавите европски градови, има многу знаменитости, од…
Read more