јануари 24, 2024

Korali House Vrahos

ВИЛА КОРАЛИ е една од најубавите вили на Врахос Бич. Се наоѓа во центарот, на сама плажа. Вилата има паркинг, бар и сопствена плажа со чадори и лежалки ( гостите на…

Read More
декември 21, 2023

Parga Beach Resort 5*

Положба: се наоѓа на најпознатата плажа Валтос на Парга. Сместување: хотелот располага со 77 бунгалови опремени со клима, сателитска, ТВ, мини-бар, телефон. Услуга: ноќевање со појадок. Содржина: рецепција, простран двор, ресторан, кафетерија на плажа…

Read More
декември 21, 2023

Sivota Diamond Spa Resort5*

Положба: во Сивота, на 500 м од присаништето Сместување: соби во главна зграда, бунгалови, јуниор свити и делукс вили. Сите се луксузно опремени со бања, балкон, ТВ, минибар, сеф, фен.…

Read More
декември 21, 2023

Plataria Seaside Resort 3*

Линк од хотел: PLATARIA SEASIDE RESORT 3*   5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.07 ДО 31.08.2024 PLATARIA SEASIDE RESORT 3* www.platariaresort.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА…

Read More
декември 21, 2023

Megga Ammos 3*

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 MEGA AMMOS 3* SIVOTA www.hotel-megaammos.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 10 01.05-31.05 01.06-29.06 30.06-18.07 19.07-30.08 31.08-14.09 Standard Room…

Read More
декември 21, 2023

Ninos Grand beach Hotel & Resort 4*

Ninos Grand Beach Hotel & Resort 4* се наоѓа во западна Грција, многу блиску до градот Парга и на само 18 км од центарот на Превеза. Изграден е на привилегирана…

Read More
ноември 18, 2023

Marbella Elix 5* Perdika

Marbella Elix Hotel е хотелски комплекс со волшебен панорамски поглед на море. Сместен е во подножјето на с. Пердика, на 21 km oд Парга, 40 km oд Игуменица. Хотелот е…

Read More