мај 14, 2024

Vila Afrodite 2 Skala Potamia Tasos

Afrodite Studios II е новоизградено сместување кое се наоѓа на само неколку минути од плажата. Вилата е модерно дизајнирана, опремена со нов мебел и имаат се што ви треба за…

Read More
мај 14, 2024

Villa Liolios Skala Potamia Tasos

Villa Liolios Skala Potamia Tasos Студиото Лиолиос е сместен во Скала Потамија, на 200 метри од Голден Бич, 12 км од пристаништето Тасос и 2,5 км од музејот Полигноту Ваги,…

Read More
мај 12, 2024

Vila Olga Skala Potamia Tasos

Вила Олга се наоѓа на 900м од плажа, во околина на 500м е првата продавница и пекара, располага со простран двор, со играчки за деца. Идеална за оние кој сакаат…

Read More
мај 12, 2024

Villa Alexandra Skala Potamia Tasos

Локација GPS: 40.7069862; 24.7617097   Цената вклучува: * 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба) * Користење на Wi-Fi * Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност…

Read More
мај 12, 2024

Vila Kouras Greece Limenas Tasos

Студијата Kouros се наоѓаат на одлична локација веднаш надвор од центарот на Лименас, на панорамска локација меѓу маслинови дрвја. Во градината околу големиот базен со џакузи има лежалки и чадори…

Read More
мај 12, 2024

Vila Barbara Skala Potamia Tasos

Studios Barbara - Skala Potamia Цена по соба http://www.barbara-studios.gr/ на 50-80m од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 + 1 31.05 - 07.06.24 7 ноќевања доплата 7…

Read More
мај 12, 2024

Vila Argiri Skala Potamia Tasos

GPS: 40.7147632; 24.7549922   Плажа  Од море: на 5 минути од плажа; Опис на соби: Тип на студија: Двокреветни, трокреветни и четирикреветни. Вкупно 6 студија. Во собите има соодветен број кревети, опремена кујна, фрижидер, балкон,…

Read More
мај 12, 2024

Vila Savvas Skala Potamia Tasos

Villa Savvas - Golden Beach Цена по соба Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/3 31.05 - 07.06.24 7 ноќевања доплата 6 еур на ден БЕСПЛАТНО 129…

Read More
мај 12, 2024

Vila Penelope Skala Potamia Tasos

Вила Пенелопе - Скала Потамиа Скала Потамиа е древно рибарско село, кое се наоѓа на јужниот дел на заливот и преубавата плажа Голден бич. Вилата Пенелопе се наоѓа во летувалиштето…

Read More
мај 12, 2024

Vila Eleni Potos Tasos

Вила Елени - Потос Вила Елени - Потос Вила Елени Потос се наоѓа во непосредна близина на центарот на Потос, на 250 м од плажата. Во својата понуда има двокреветни,…

Read More