февруари 24, 2024

Castellastva 4* Petrovac

 Hotel Castellastva 4* Petrovac   Hotel Castellastva 4* Petrovac Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Aприл Мај Октомври Jуни Септември Jули Август 1/2…

Read More
февруари 24, 2024

Palas 4*

HOTEL PALAS **** - ПЕТРОВАЦ   Положба: се наоѓа во Петровац, 18 км од Будва и 10 км од Свети Стефан. Сместување: 151 двокреветна соба и 8 фамилијарни соби и 4 апартмани.Опремени…

Read More
февруари 24, 2024

Vile Oliva Hotel& Spa 4* Petrovac

VILE OLIVA HOTEL & RESORT 4*- ПЕТРОВАЦ   VILEOLIVA 4*-PETROVAC 10% попуст за уплата до 29.02.2024 Цените се дадени по лице на ден на база Аll Inclusive Тип на соба 15.04-02.06…

Read More