јануари 26, 2024

AMMOA LUXURY RESORT 5*-SPECIAL OFFER

Добредојдовте во AMMOA Luxury Hotel & Spa Resort, луксузен одмор совршено развиен за деловни и рекреативни гости. Хотелот лоциран на плажа има неверојатна низа удобности што ќе го направат вашиот престој…

Read More
јануари 8, 2024

Angelos Hotel 2*Ormos Panagias

Локација и краток опис: хотел Ангелос 2* е лоциран во живописното Ормос Панагиас на вториот крак на Халкдики, Ситонија.  Хотелскиот комплекс е лоциран прва линија од море, располага со убаво…

Read More
декември 19, 2023

Lagomandra Hotel& Spa 4* Neos Marmaras

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неoс Мармарас, 100 км од Солун, Лагомандра хотел на 300м од плажа Сместување: 160 соби и 50 свити и јуниор свити (во двата…

Read More
декември 19, 2023

Lagomandra Beach Hotel& Suites 4* Neos Marmaras

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неос Мармарас, 100 км од Солун, на плажа. Сместување: 160 соби и 50 свити и јуниор свити (во двата хотели). Собите се опремени со…

Read More
декември 19, 2023

Ekies All Senses Resort 4* Vourvourou

Линк од хотел:EKIES ALL SENSES RESORT * * * * VOURVOUROU   ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ ЗА МИНИМУМ 7 НОЌЕВАЊА ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 10% ПОПУСТ ЗА МИНИМУМ…

Read More
декември 19, 2023

Philoxenia Bungalows 4* Psakudia

Положба: Псакудиа Сместување: 155 соби (147 соби и 8 апартмани)опремени се со бања,фен, клима уред, сателитска ТВ, фрижидер.. Услуга: Полупансион(ноќевање со појадок и вечера) Содржини: Ресторан, бар ( покрај базен), интернет конекција,…

Read More
декември 19, 2023

Acrotel Elea Beach Hotel 4* Nikiti

ЛОКАЦИЈА: Elea Beach Hotel е дел од синџирот хотели Acrotel. Овој хотел се наоѓа во најубавиот дел на Ситонија и е опкружен со зеленило. Оддалечено е 9 км од Никити,…

Read More
декември 13, 2023

Acrotel Athena Pallas 5* Akti Elias

Acrotel Athena Pallas се наоѓа на малата песочна плажа Елија (преминувајќи ја локалната улица), на 11 километри од Неос Мармарас, на западниот брег на полуостровот Ситонија, на околу 110 километри од…

Read More
декември 13, 2023

Despotiko Apartments Hotel & Suites 3*

Хотел Деспотико се наоѓа на една од најубавите и најдолгите плажи на Халкидики, Тристиники. Од аеродромот во Солун е 120 км и од Неос Мармарис 17 км. Долгата и широка…

Read More