април 29, 2024

Vila Petridis Metamorfosi

  VILA PETRIDIS - МЕТАМОРФОЗИ ИНФОРМАЦИИ Вилата Петридис се наоѓа на првиот ред вили во Метаморфозис. Идеално место за фамилијарен одмор. Вилата располага со четворокреветни апартмани. Апартманите се наоѓаат на високо приземје…

Read More
март 13, 2024

Akti 4* Ouranoupolis

HOTEL AKTI 4**** OURANOUPOLIS   УРАНОПОЛИС – небесниот град, божествен пејсаж, ги комбинира планинските и морските убавини, ветува незаборавни одмори, особено за патниците кои бараат релаксација, далеку од стресот на градот.Опкружен…

Read More
март 11, 2024

AJUL 5*-SPECIAL OFFER

Линк од хотел: AJUL LUXURY HOTEL & SPA 5* AGIA PARASKEVI ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 45% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 29.04 ДО 13.06.2024 И ОД 18.09 ДО 31.10.2024 ЗА…

Read More
март 3, 2024

Hotel Simotel Ermis 3*Hanioti

Хотел СИМОТЕЛ ЕРМИС 3* – Ханиоти, Грција, Лето 2024 10% попуст за рана уплата до 01.04.2024 Локација: Се наоѓа во најубавиот дел на Ханиоти, поточно во строгиот центар на градот на…

Read More
февруари 7, 2024

Hotel Jenny 3* – Siviri, Kassandra

Хотелот ЏЕНИ е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3 со 1 брачен кревет и…

Read More
февруари 7, 2024

Hotel Bellagio – Fourka Halkidiki

Хотелот се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со бујна зелена борова шума и зеленило, на 400 метри од  песочната плажа  на Фурка, на еден  полуостровот Касандра, Халкидики. Хотело со 3+…

Read More
февруари 7, 2024

Golden Beach 3* Metamorphosis

Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на 20 метри од песочната плажата во Метаморфозис. Опколен е со боровата шума од едната, а море од другата страна со што е совршен…

Read More
февруари 6, 2024

Hotel Calypso 3* Siviri

Сивири е малиот рај на Халкидики во Грција. Ова мало крајбрежно селце, сместено на западниот дел на полуостровот Касандра, претставува вистинска оаза на прекрасни плажи и природни убавини. Сивири се…

Read More
февруари 1, 2024

PORTES BEACH 5 *-special offer

Положба: 5 км од Неа Модања и 2 км од Неа Потидеа Сместување: 183 соби. Собите се опремени со бања, фен, сеф, балкон, клима уред, телефон, фрижидер, ТВ, радио Услуга: полупансион (појадок…

Read More
јануари 30, 2024

Hotel Polychrono Beach Polihrono

 Hotel Polychrono Beach Polihrono Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Полихроно GPS: X Координати: 40.0169083   Y координати: 23.5324946 Дополнителни информации Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Полихроно Плажа: Сопствена плажа. Песочна…

Read More
јануари 30, 2024

Hotel Maya Bay Kalithea

Хотел Maya Bay – Калитеа   http://maya-bay.gr/ Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Калитеа. Хотелот има одлична локација, земајќи го во предвид фактот дека се наоѓа во близина на центарот на Калитеа, која истовремено…

Read More