јануари 16, 2024

Eretria Hotel & Spa Resort 4* Evia

Hotel Eretria Hotel & Spa Resort 4* се наоѓа на 6 км од центарот на Еретрија, опкружен со живописни градини со панорамски поглед на Евискиот Залив. Целосно е реновиран, оддалечен е…

Read More
јануари 16, 2024

Evia Riviera Resort 4* Amarinthos Evia

Сместен во Амаринтос, на 29 километри од спортскиот центар Агиос Николаос, Evia Riviera Resort располага со сместување со сезонски надворешен базен, бесплатен приватен паркинг, градина и заеднички салон. Сместувањето нуди…

Read More
јануари 15, 2024

Brown Beach Eretria 4*

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 Stay 7, Save -12% ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 14.04 ДО 28.07.2024 И ОД 26.08 ДО 31.10.2024 BROWN BEACH ERETRIA…

Read More
јануари 8, 2024

Хотел Galini Edipsos Evia

Хотел Галини се наоѓа на Едипсос во Северна Евија, еден од најпопуларните и космополитски бањски градови во Грција, мирен дел без градски содржини. Корисните својства на термалните извори комбинирани со…

Read More
декември 23, 2023

Brown Beach Chalkida 4*

Линк од хотел: BROWN BEACH CHALKIDA 4* CHALKIDA ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВЦИЈА ДО 30.04.2024 Stay 7, Save -12% ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.04 ДО 28.07.2024 И…

Read More
декември 23, 2023

Palmariva Beach hotel 4*+

Популарен и пријатен хотел, идеален за фамилијарен одмор. Прекрасно опкружување, приватна песочна плажа, ресторани, барови, конференциски сали, анимација, детски клуб, спортски активности, фитнес центар и уште многу активности кои нудат…

Read More
декември 23, 2023

Negroponte resort 5*

Линк од хотел:  NEGROPONTE RESORT 5* ERETRIA EVIA ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 10% ПОПУСТ NEGROPONTE RESORT 5* ERETRIA EVIA www.negroponteresort.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–ПОЛУПАНСИОН 0/10 01.04-30.04 01.05-31.05 16.09-31.10…

Read More