март 29, 2024

Belvedere 4* Skijatos so prevoz

ХОТЕЛ БЕЛВЕДЕРЕ – ЛЕТО НА СКИЈАТОС 2024   Одими чекор напред со понудите на Скијатос за лето 2024! За сите наши задоволни патници и за сите вљубеници во Скијатос, ве…

Read More
декември 23, 2023

Skiathos Palace 4*

Хотелот Skiathos Palace се издига на рид над заливот Кукунарија и истоимената плажа, една од најубавите во областа Споради. Други песочни плажи се достапни во близина на хотелот, почнувајќи од…

Read More
ноември 18, 2023

Elivi Skiathos 5*

ELIVI SKIATHOS 5* се наоѓа на пошумен рид со поглед на море, 25 минути возење од градот Скијатос. Во близина има четири песочни плажи, од кои сите се на 10 минути…

Read More