април 1, 2024

Vila Iva Budva

БУДВА ЛЕТО 2024   БУДВА ЛЕТО ЗА МЛАДИ 2024 Будва претставува најатрактивното место на јадранскиот брег кој преку година има околу 14000 жители. Сето ова драстично се менува за време…

Read More
февруари 24, 2024

Castellastva 4* Petrovac

 Hotel Castellastva 4* Petrovac   Hotel Castellastva 4* Petrovac Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Aприл Мај Октомври Jуни Септември Jули Август 1/2…

Read More
февруари 24, 2024

Palas 4*

HOTEL PALAS **** - ПЕТРОВАЦ   Положба: се наоѓа во Петровац, 18 км од Будва и 10 км од Свети Стефан. Сместување: 151 двокреветна соба и 8 фамилијарни соби и 4 апартмани.Опремени…

Read More
февруари 24, 2024

Vile Oliva Hotel& Spa 4* Petrovac

VILE OLIVA HOTEL & RESORT 4*- ПЕТРОВАЦ   VILEOLIVA 4*-PETROVAC 10% попуст за уплата до 29.02.2024 Цените се дадени по лице на ден на база Аll Inclusive Тип на соба 15.04-02.06…

Read More
февруари 24, 2024

Montenegrina Hotel 4* Rafailovici

MONTENEGRINA HOTEL & SPA 4*, RAFAILOVICI   Montenegrina Hotel & SPA е сосема нов хотел на црногорското крајбрежје лоциран во Рафаиловиќи, тој носи сосема поинаков шарм помешан со традиционалното локално…

Read More
февруари 24, 2024

Monte Mare 4* Canj

HOTEL MONTE MARE 4*- CANJ   HOTEL MONTE MARE 4*- CANJ 10% попуст за уплата до 29.02.2024 Цените се дадени по лице на ден на база All Inclusive Light Тип на…

Read More
февруари 24, 2024

Pearl Beach 4*

PEARL BEACH RESORT 4* - ЧАЊ   PEARL BEACH RESORT 4* CANJ Локација Pearl Beach Resort е атрактивен туристички комплекс, сместен на брегот во прекрасен залив помеѓу Петровац и Бар.…

Read More
февруари 24, 2024

N Hotel 4* Suto More

N HOTEL 4*- SUTO MORE   N HOTEL 4*- SUTO MORE СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок 1 дете до 11,99 години ГРАТИС Тип…

Read More
февруари 24, 2024

Aleksandar 4* Budva

HOTEL ALEKSANDAR 4*- БУДВА    HOTEL ALEKSANDAR4* BUDVA Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Aприл Мај Октомври Jуни Септември Jули Август 1/2 Standart Room…

Read More
февруари 24, 2024

Slovenska Plaza 3* Budva

SLOVENSKA PLAZA 3*- БУДВА   HOTEL SLOVENSKA PLAZA 3* BUDVA Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Aприл Мај Октомври Jуни Септември Jули Август…

Read More
февруари 24, 2024

Slovenska Plaza 4* Budva

SLOVENSKA PLAZA 4*- БУДВА   HOTEL SLOVENSKA PLAZA 4* BUDVA Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Aприл Мај Октомври Jуни Септември Jули Август…

Read More