февруари 24, 2024

Monte Mare 4* Canj

HOTEL MONTE MARE 4*- CANJ   HOTEL MONTE MARE 4*- CANJ 10% попуст за уплата до 29.02.2024 Цените се дадени по лице на ден на база All Inclusive Light Тип на…

Read More
февруари 24, 2024

Pearl Beach 4*

PEARL BEACH RESORT 4* - ЧАЊ   PEARL BEACH RESORT 4* CANJ Локација Pearl Beach Resort е атрактивен туристички комплекс, сместен на брегот во прекрасен залив помеѓу Петровац и Бар.…

Read More