јануари 18, 2024

Бела Јела 4* Луковска Бања

Хотел Бела Јела 4* – Луковска Бања Хотел Бела Јела е отворен за првите гости во Октомври 2021-ва година. Располага со 85 соби, 8 апартмани и 2 лукс апартмани. Хотелот нуди:…

Read More
јануари 15, 2024

Sunce 4* Соко Бања

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА Hotel Sunce 4*- Соко Бања Понудата е валидна 21.01-13.02.2024 2 деца до 11,99 години ГРАТИС Цената е дадена за 2 ноќи пакет за 2 лица Тип на Соба Kапацитет на соба Работни Денови (Недела…

Read More
ноември 18, 2023

Интерхотел Сандански 4* 08.01-31.01.2024

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* Цените се по СОБА на ДЕН за услуга: ноќевање со појадок Цени од 08.01-31.01.2024 SGL /еднокреветна соба/ капацитет во соба недела-четврток петок и сабота 1 adl 78…

Read More
ноември 18, 2023

Hot Springs Medical&Spa – Бања

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог) www.hotsprings-spa.com   Цените се во евра по соба за 1 ноќевање и вклучуваат : Појадок и вечера Користење на…

Read More
септември 25, 2023

Pirin Park Spa 5* Сандански

Цени 2024   Период на валидност : 03.01.2024 – 22.12.2024 Цените се по соба за 1 ноќевање – ноќевање со појадок Цените се во €, се плаќа во денари 1€…

Read More
септември 25, 2023

Rimska Banja 4* Село Бања

Rimska Banja 4* Село Бања 22.12.2023 - 06.01.2024 Минимален престој – 3 ноќевања За периодот 29.12.2023 – 02.01.2024, сместувањето ќе биде по пакет цени /Новогодишни/. 22.12.2023 – 06.01.2024 Цени за…

Read More
септември 23, 2023

Vrnjačke Terme Spa 4* Врњачка Бања

Цени 2023 Цени за соба на ден 01.09 – 28.12.2023 – ноќевање со појадок сместување 02.05 – 31.08.2023 01.09 – 30.12.2023 недела-четврток петок и сабота недела-четврток петок и сабота Superior…

Read More
септември 23, 2023

Therme Grand 5* Село Бања

Therme Grand 5* Село Бања 01.03-31.05.2023 01.06-30.11.2023 Делник: недела – четврток Викенд: петок и сабота Дете 0-1,99 г. се сместува бесплатно Дете 2-11,99 г. доплаќа 36 € на ден за…

Read More
септември 23, 2023

Maxi Park Spa 5* Велинград

Цени 2023 Деца до 11,99 години се сместуваат бесплатно Доплата за трет возрасен на дополнително легло: 30 € (ноќевање со појадок) Доплата за трет возрасен на дополнително легло: 47 €…

Read More
септември 23, 2023

Ruskovets Spa 4* Добриниште

01.12.2023 – 11.04.2024 Важност: 01 Декември 2023 – 11 Април 2024 ХОТЕЛ Цените се на ден за соба – ноќевање со појадок Цените се во евра, по ноќевање, за апартман…

Read More
септември 22, 2023

AquaSun Spa 3* Сандански

Цени 02.01-22.12.2023 Цените се по соба на ден – ноќевање со појадок сместување м2 капацитет во соба цена 1 возрасен+1 дете /4-11,99г/ 15 1+1 56,40 Двокреветна делукс-без балкон 15 2…

Read More