декември 21, 2023

Litohoro Olympus Resort Villas & Spa 4*

Линк од хотел: LITOHORO OLYMPUS RESORT VILLAS &SPA 4* LITOHORO 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2023 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2024 5% ПОПУСТ ЗА…

Read More
декември 21, 2023

Olimpian Bay Resort 4*

Локација: 1км од Лептокарија, 80 км од Солун Капацитет: 124 соби и 104 бунгалови Услуга: се вклучено Хотелски содржини: ресторан, таверна, кафетерија, три отворени базени, детски базен, бар, поол бар, беацх бар, јацуззи,…

Read More
декември 21, 2023

Cronwell Platamon Resort 5*

Положба: се наоѓа во Платамона, Катерини Сместување: Опремени со сателитска ТВ, клима, телефон, мини бар, сеф, интернет, фен. Услуга:  ultra all inclusive Содржини: ресторан, таверна, lounge bar, beach bar, базен, фитнес центар, Спа…

Read More
декември 21, 2023

Mediterranean Vilage 5*

Положба : 700 м од Паралиа, 7 км од Катерини Сместување: 176 соби. Собите се опремени со бања, балкон , клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар и радио. Услуга: полупансион ( појадок…

Read More
декември 21, 2023

Poseidon Palace 4*

Локација: 3км од Лептокарија, 80 км од Солун Капацитет: 220 соби и свити Услуга: се вклучено Хотелски содржини: ресторан, таверна, кафетерија, 1 голем базен, и 1 помал детски, бар (маин бар, поол бар, беацх…

Read More
декември 21, 2023

Sun Beach Platamonas 3*

Положба: се наоѓа во Платамона Сместување: хотелот располага со 88 соби, опремени со: клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, сеф, интернет Услуга: ноќевање со појадок Содржини: рецепција, ресторан, бар, паркинг, интернет Плажа: на…

Read More
ноември 17, 2023

Olympios Zeus 3* Litochoro

Olympios Zeus 3* - Litochoro Leto 2024 Локација: 10 km од градот Литохоро, 20 km од градот Катерини на 110 km од Солун. Содржина: рецепција, главен ресторан, a la carte…

Read More