април 20, 2024

КРИТ-АВИОН ОД СОЛУН

КРИТ СО АВИОН ОД СОЛУН - СЕКОЈ ПЕТОК ОД 14. ЈУНИ     СЕКОЈ ПЕТОК ОД 14. ЈУНИ Крит е препознатлив низ целиот свет по најубавите песочни плажи, во цела…

Read More
април 17, 2024

Mitsis Galini Wellness&Spa 5*

Специјална понуда од Mitsis Galini Wellness&Spa 5* MITSIS GALINI WELLNESS SPA & RESORT 5* KAMENA VOURLA    www.mitsishotel.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН 10 20.04-02.05 13.10-28.10 03.05-05.05 25.08-07.09 06.05-31.05 29.09-12.10…

Read More
април 5, 2024

Kastro Maistro 3*-LEFKADA

  Castro Maistro е група на неодамна изградени апартмани лоцирани во областа Agios Ioannis, на 1,5 km од градот Лефкас и 600 m од интересната плажа на Agios Ioannis, која…

Read More
април 4, 2024

DELPHI BEACH 5*

Линк од хотел: DELPHI BEACH 4* ERAETINI ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 30.09.2024 DELPHI BEACH 4* ERAETINI ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО…

Read More
април 1, 2024

Kipar -23.06-30.06.2024

АВИОН 8 дена / 7 ноќевања   Цена на аранжманот:   ЛАРНАКА-Livadhiotis City Hotel 3*: 579 € (35.900,00 мкд)  АЈА НАПА-RIVER ROCK 4*: 659 € (40.860,00 мкд)   КИПАР е островска држава во Средоземното море, а такму…

Read More
март 31, 2024

Vila Katerina Apartments Neos Marmaras

Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните плажи,…

Read More
март 31, 2024

Vila Tzina Neos Marmaras

  Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните…

Read More
март 31, 2024

Vila Spiridula Skijatos

На само 400км оддалеченост по копнен пат и 3 часа со траект се стигнува до прекрасниот остров – Скијатос. Припаѓа во групата на Северни Споради, изобилува со борова шума, пространи плажи…

Read More
март 31, 2024

Vila Angela Zoi Skijatos

Villa Angela Zoi - Skiathos    На само 400км оддалеченост по копнен пат и 3 часа со траект се стигнува до прекрасниот остров – Скијатос. Припаѓа во групата на Северни Споради,…

Read More
март 31, 2024

Vila Pavlos Skijatos

Вила Павлос - Лето на Остров Скијатос 2024 На овој остров ќе ги најдете најдобрите песочни плажи, најуникатните кафулиња и барови, како и најдобрите таверни каде се подготвува свежа морска…

Read More
март 29, 2024

Belvedere 4* Skijatos so prevoz

ХОТЕЛ БЕЛВЕДЕРЕ – ЛЕТО НА СКИЈАТОС 2024   Одими чекор напред со понудите на Скијатос за лето 2024! За сите наши задоволни патници и за сите вљубеници во Скијатос, ве…

Read More