април 30, 2024

Vila Mary S Polihrono

Вила “Mary-S” – Полихроно 2024  ОПИС: На првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун, се наоѓа туристичката дестинација Полихроно, сместена во кристално чистиот залив Торонеос. Полихроно е…

Read More
април 30, 2024

Vila Ana Polihrono

Студија Ана – Полихроно 2024   Post category:СОПСТВЕН ЗАКУП / ЛЕТО / Полихроно Студиа Ана – Полихроно 2024  На првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун, се наоѓа туристичката дестинација Полихроно,…

Read More
април 30, 2024

Vila Zeyia Jerisos

Куќа “Zeyia” 40.40005, 23.88018 Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’ за…

Read More
април 30, 2024

Vila Makis Nea Flogita

Куќа “Makis” 40.256969, 23.223039 попуст – 12% за целосна  уплата заклучно со 11.05.2024 (сабота)   НЕА ФЛОГИТА е туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики, на само 290…

Read More
април 29, 2024

Vila Petridis Metamorfosi

  VILA PETRIDIS - МЕТАМОРФОЗИ ИНФОРМАЦИИ Вилата Петридис се наоѓа на првиот ред вили во Метаморфозис. Идеално место за фамилијарен одмор. Вилата располага со четворокреветни апартмани. Апартманите се наоѓаат на високо приземје…

Read More
април 29, 2024

Diamond Suites 4* Nikiti

DIAMOND 4 SUITES - НИКИТИ ИНФОРМАЦИИ Diamond 4 apartments е комплетно нова вила, репрезентативна зграда која има сместувачки капацитети, односно апартмани во кои никој до сега не престојувал. Вилата се…

Read More
април 29, 2024

Vila Lina Metamorfosi

  VILA LINA - МЕТАМОРФОЗИ ИНФОРМАЦИИ Метаморфози е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која во комбинација со морето претставува вистинска воздушна бања. Во гратчето има бројни таверни и пицерии,…

Read More
април 26, 2024

Vila Iguana Nea Plagia

Куќа „Игуана“ – Неа Плагија од 109€ Куќа „Игуана“ е лоцирана во најубавиот дел, централно во Неа Плагија, прва линија на море, на околу 50 метри до плажа од која ја…

Read More
април 26, 2024

Vila Filoksenija Pefkohori

Вила „Филоксенија“ – Пефкохори   Куќа „Филоксенија“ е лоцирана на околу 100 метри од морето и песочната плажа, во најубавиот дел на Пефкохори. Студијата кои се наоѓаат на првиот и…

Read More
април 26, 2024

Vila Palais Fourka

Kуќа „Палаис“ – Фурка од 139€ Куќа „Палаис де Фурка“ е лоцирана на 40-50 метри од прекрасната песочна плажа, во мирниот дел на Фурка, или 5 минути од центарот. Има убаво…

Read More
април 26, 2024

Vila Kiki Nea Flogita

Куќа „Кики“ – Неа Флогита   Куќа „Кики“ е лоцирана во најубавиот дел на почетокот на Неа Флогита, прва линија на море, на сама плажа. Има слободно место за паркинг…

Read More