јануари 18, 2024

Бела Јела 4* Луковска Бања

Хотел Бела Јела 4* – Луковска Бања Хотел Бела Јела е отворен за првите гости во Октомври 2021-ва година. Располага со 85 соби, 8 апартмани и 2 лукс апартмани. Хотелот нуди:…

Read More
септември 23, 2023

Vrnjačke Terme Spa 4* Врњачка Бања

Цени 2023 Цени за соба на ден 01.09 – 28.12.2023 – ноќевање со појадок сместување 02.05 – 31.08.2023 01.09 – 30.12.2023 недела-четврток петок и сабота недела-четврток петок и сабота Superior…

Read More
септември 4, 2023

Zepter 4* Врњачка Бања

Zepter Hotel 4*- Vrnjacka Banja Цена по лице на ден на база ноќевање со појадок Во цената е вклучено: - Ноќевање со појадок; - Користење на Спа центар: затворен базен со термална вода,…

Read More
септември 4, 2023

Fontana 4* Врњачка Бања

  Hotel Fontana 4*- Врњачка Бања Цените се по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Во цената е вклучено: - Ноќевање со појадок; - Користење на Wellness & Spa центар (деца до…

Read More
септември 4, 2023

Tonanti 5* Врњачка Бања

  Хотел ТОНАНТИ 5* - Врњачка Бања СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА HOTEL TONANTI – VRNJACKA BANJA 2 деца до 11,99 години ГРАТИС (сместување во Lux Room) Термин 01.03-30.04.2024 Single Room 100€ Double Room 63€ по лице…

Read More