април 4, 2024

Кипар 23.06-30.06.2024

Кипар  АВИОН 8 дена / 7 ноќевања КИПАР е островска држава во Средоземното море, а такму влијанитео на средоземната медитеранска клима и неговата местоположба се причина да на Кипар доминираат сончеви денови преку целата…

Read More
април 4, 2024

Малта 24.06-01.07.2024

Малта 24.06-01.07.2024 7 ноќи со појадок / авион 579€ од плажа Медитеранскиот Бисер – МАЛТА                                                8  Дена / 7 ноќевања / Авион   Малта и малтешките острови се полни…

Read More
февруари 26, 2024

Бали 18.05-26.05.2024

UBUD 19.05.2024 - 22.05.2024 (3 ноќи)  // SEMINYAK 22.05.2024  26.05.2024 (4 ноќи) Бали нуди богатство на искуства, прекрасни плажи со кристално чиста вода, бујни оризови полиња и разни културни традиции.…

Read More
февруари 15, 2024

Сингапур – Бали – Куала Лумпур 27.04-08.05.2024

Опис Датум на патување: 27.04-08.05 // датум на престој: СИНГАПУР - БАЛИ - КУАЛА ЛУМПУР Сингапур 28-30.04 (2ноќи), Бали 30.04-05.05 (5ноќи) и Куала Лумпур 05-07.05 (2ноќи) СИНГАПУР се наоѓа во југоисточна Азија, на…

Read More
февруари 8, 2024

Јапонија 14.04.2024-25.04.2024

Јапонија – единствена сама по себе со уникатна култура и пејсажи, разновидна палета на бои кои се рефлекција на архитектурата, уметноста и духот на јапонците. Патување кое заслужува посебни внимание, бидејќи…

Read More
февруари 8, 2024

Аргентина и Бразил 03.05.2024 – 17.05.2024

ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕ 03.05.2024 | СКОПЈЕ-БЕЛГРАД Поаѓање за Белград во 21:00 часот со мини бус до Белград. По завршување на пасошко-царински формалности се упатуваме кон аеродромот во Белград. Пауза на ОМВ кај…

Read More
јануари 31, 2024

Маурициус 02.04-09.04.2024

Опис Индивидуална програма со лет од Скопје ТЕРМИНИ НА ПОАЃАЊЕ АПРИЛ 2024(8 дена / 7 ноќи) Маурициус е вистинскиот избор за сите оние кои посакуваат рекреација и спорт во својата авантура.…

Read More
ноември 24, 2023

Дубаи и Малдиви 27.04 – 05.05.2024

ДУБАИ И МАЛДИВИ  Дубаи Дубаи Соединети Арапски Емирати   Проверете зашто Дубаи во последните години е туристички центар број 1 во светот. Малдиви е синоним за целосно уживање, идила и…

Read More