април 17, 2024

Mitsis Galini Wellness&Spa 5*

Специјална понуда од Mitsis Galini Wellness&Spa 5* MITSIS GALINI WELLNESS SPA & RESORT 5* KAMENA VOURLA    www.mitsishotel.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН 10 20.04-02.05 13.10-28.10 03.05-05.05 25.08-07.09 06.05-31.05 29.09-12.10…

Read More
април 4, 2024

DELPHI BEACH 5*

Линк од хотел: DELPHI BEACH 4* ERAETINI ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 30.09.2024 DELPHI BEACH 4* ERAETINI ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО…

Read More
декември 23, 2023

Almira 3*

Линк од хотел:  ALMIRA 3+ ARKOUDI ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.05.2024 10% ПОПУСТ   ALMIRA 3+ ARKOUDI www.almira-hotel.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –…

Read More
декември 23, 2023

Pappas 3*

Линк од хотел:  PAPPAS 3* Loutraki, Korinthia   PAPPAS 3* Loutraki, Korinthia www.hotelpappas.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 10/0 01.04-31.05 01.10-31.10 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-30.09 Standard Room 45…

Read More
декември 23, 2023

Sikyon Coast Hotel & Resort 4*

Линк од хотел: SIKYON COAST HOTEL & RESORT 4* XYLOKASTRO PELOPONNESE ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 10% ПОПУСТ УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ SIKYON COAST HOTEL & RESORT 4*…

Read More
декември 23, 2023

Kalogria Beach 4*

Kalogria Beach Peloponnese е хотел кој се наоѓа на песочната плажа на западниот брег на Ахаја, на влезот во Коринтскиот Залив. Хотелот има поглед на златниот брег на западниот Пелопонез, со…

Read More
декември 23, 2023

Calamos Beach3*

Calamos Beach 3* е сместен на приватна песочна плажа. Реновиран е во 2018та година. Нуди 185 пространи соби со балкони, а голем број е со поглед на море. Собите се…

Read More
декември 23, 2023

Aldemar Olimpian Vilage 5*

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2023 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2024 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 ALDEMAR OLYMPIAN VILLAGE 5* SKAFIDIA www.aldemarolympianvillage.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО…

Read More
декември 22, 2023

Porto Heli 4*

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 10% ПОПУСТ

Read More
декември 22, 2023

Niforeika Beach & Bungalows 3*

Линк од хотел: NIFOREIKA BEACH HOTEL & BUNGALOWS 3* NIFOREIKA PELOPONNES 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 NIFOREIKA BEACH HOTEL & BUNGALOWS 3* NIFOREIKA PELOPONNESE www.niforeika-beach.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН…

Read More
декември 22, 2023

PORTO RIO 4*

Линк од хотел: PORTO RIO HOTEL&CASINO 4* PATRA PELOPONNESE Porto Rio Hotel & Casino се наоѓа на јужната страна на Пелопонез, во непосредна близина на познатиот мост Рио-Антирио. Хотелот опфаќа над 35.000…

Read More