април 5, 2024

Kastro Maistro 3*-LEFKADA

  Castro Maistro е група на неодамна изградени апартмани лоцирани во областа Agios Ioannis, на 1,5 km од градот Лефкас и 600 m од интересната плажа на Agios Ioannis, која…

Read More
март 31, 2024

Vila Katerina Apartments Neos Marmaras

Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните плажи,…

Read More
март 31, 2024

Vila Tzina Neos Marmaras

  Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните…

Read More
март 31, 2024

Vila Spiridula Skijatos

На само 400км оддалеченост по копнен пат и 3 часа со траект се стигнува до прекрасниот остров – Скијатос. Припаѓа во групата на Северни Споради, изобилува со борова шума, пространи плажи…

Read More
март 31, 2024

Vila Angela Zoi Skijatos

Villa Angela Zoi - Skiathos    На само 400км оддалеченост по копнен пат и 3 часа со траект се стигнува до прекрасниот остров – Скијатос. Припаѓа во групата на Северни Споради,…

Read More
март 31, 2024

Vila Pavlos Skijatos

Вила Павлос - Лето на Остров Скијатос 2024 На овој остров ќе ги најдете најдобрите песочни плажи, најуникатните кафулиња и барови, како и најдобрите таверни каде се подготвува свежа морска…

Read More
март 24, 2024

Vila Lion Nikiti

Вила Лион се наоѓа помеѓу Никити и Агиос Јоанис Халкидики, со совршен поглед на заливот Торонеос. Вилата располага со паркинг простор за минимум 3 коли, скара, базен со лежалки и…

Read More
март 24, 2024

Vila Allegro Maisonette Lux  Ormos Panagias

Allegro Maisonette Lux  Ormos Panagias Halkidiki-Sithonia Grcija Локација и краток опис: вилата e лоцирана во живописното Ормос Панагиас на вториот крак на Халкидики, Ситонија на 400м оддалеченост од една од…

Read More
март 3, 2024

Vila Dimira Furka

ФУРКА, Вила Динира, Грција Лето 2024 10% попуст за рана уплата до 01.04.2024 Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно се наоѓа на…

Read More
март 3, 2024

Vila Vasilis Furka

ФУРКА, Вила Василис, Грција Лето 2024 10% попуст за рана уплата до 01.04.2024 Локација: Се наоѓа на околу  20m, од плажа и околу 150m од центарот на Фурка. Сместување: Приземје и прв кат : четири…

Read More
март 3, 2024

Viila Paradiso Pefkohori Blok A

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок А, Грција Лето 2024 Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од…

Read More