април 18, 2024

Iberostar Slavija 5* Veligden

Специјална Промоција IBEROSTAR SLAVIJA 5* BUDVA Период на престој: 18.04.2024 - 30.04.2024 Промо цена: 58€ по лице на ден на база Полупансион 1 дете до 11,99 години ГРАТИС 2-ро дете до 11,99 години 50% попуст 3-ро возрасно…

Read More
април 17, 2024

MONA ZLATIBOR VELIGDEN

Опкружен со прекрасна борова шума, во строгиот центар на Златибор - се наоѓа хотелот Златибор Мона. Златибор е планински туристички центар и планинско одморалиште, 700-1500м надморска височина, во југозападна Србија,…

Read More
април 13, 2024

Miraggio Thermal Spa Resort 5* Paliouri

Специјална понуда од Miraggio Thermal Spa Resort 5* ВЕЛИГДЕН во Mirragio Thermal and Spa 5* 10% попуст за уплата до 01.05.2024 Период на престој 04.05-06.05.2024 Цена по лице за пакет 2 ноќи Тип…

Read More
април 3, 2024

Хотел Мурите Велигден- 03.05-06.05.2024

Хотел Мурите 4 * Велигден  Понудата е валидна за престој 02.05-06.05.2024   Вид на сместување 2 ноќевања / All Inclusive 3 ноќевања / All Inclusive 4 ноќевања / All Inclusive Зграда АЗАЛИА                             Двокреветна…

Read More
март 22, 2024

Miraggio Termal & Spa 5* Paliouri

ВЕЛИГДЕН ВО MIRAGGIO THERMAL AND SPA 5* 10% попуст за уплата до 01.04.2024 Период на престој 04.05-06.05.2024 Цена по лице за пакет 2 ноќи Тип на Соба Цена 1-во дете 2-ро…

Read More
март 22, 2024

Interhotel 4* Sandanski

Велигден 2024 Цената важи за 3 или 4 ноќи во периодот од 02-05.05.2024 Цена по соба – сопствен превоз Цените се по соба и вклучуваат: Појадок (или појадок и вечера,…

Read More
март 15, 2024

Avala 4+* Budva

1ви Мај и Велигден АVALA RESORT & SPA 4+*- BUDVA  2 деца до 6,99 години ГРАТИС Teрмин 01.05-09.05.2024 Цена за 2 лица за 2 ноќи 300€ Цена за 2 лица за 3 ноќи 425€ Во цената е вклучено: -…

Read More
март 15, 2024

Sunce 4* Vrnjacka Banja

1ви Мај и Велигден HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA  Термин 30.04-07.05.2024 2 деца до 6,99 години ГРАТИС Цена по лице на ден Double Standart Room 78€  Superior Room 93€ Suite 127€   Во цената е вклучено: - Полупансион (Појадок и Вечера)…

Read More
март 15, 2024

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*Zlatibor

Пакет 1-ви Мај Термин 30.04-03.05.2024 Минимум 3 ноќи Во цената е вклучено: - Полупансион (Појадок и Вечера) - Неограничено користење на Спа центар - Детско катче со секојдневни анимации (детски креативни…

Read More
март 15, 2024

Mona 4* Zlatibor

FIRST MINUTE OFFER  (за резервација до 24.03.2024) ВЕЛИГДЕН ВО МОНА 4*- ЗЛАТИБОР Термин 29.04-06.05.2024. 2 деца до 6,99 години ГРАТИС Пакет од 3 ноќи по лице: - Standard Room - 150€ - Comfort Room - 170€ -…

Read More
март 15, 2024

Putnik 4* Kopaonik

ПАКЕТ ВЕЛИГДЕН HOTEL PUTNIK 4*- КОПАОНИК Термин 26.04-07.05.2024 2 деца до 11,99 години ГРАТИС 4 дена / 3 ноќи 195€ по лице 5 дена / 4 ноќи 260€ по лице 6 дена / 5 ноќи…

Read More