Category: Крф

Вила Зевс

ВИЛА ЗЕВС – Ипсос – Лето 2023 Вилата Зевс се наоѓа на 400метри од плажата во Ипсос, во мирниот дел на туристичкото место Пирги. Вилата Зевс е голем комплекс од два објекта кои се опкружени со природа, цвеќиња и зеленило, а во неговиот двор се наоѓа прекрасен базен и лежалки за гостите. Студијата располагаат со…
Read more

Mayor Capo Di Corfu 5* Ag.Petros

MAYOR CAPO DI CORFU 5* AG.PETROS CORFU    www.mayorcapodicorfu.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 30% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 15% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 10/1/2 23.04-19.05 16.10-31.10 20.05-02.06 02.10-15.10 03.06-23.06 18.09-01.10 24.06-21.07 26.08-17.09 22.07-25.08 Superior Room 77 118 152 196 215 1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Family Maisonette 108…
Read more