Вила Mina Lux Ipsos Krf
| | |

Вила Mina Lux Ipsos Krf

Вила Мина Лукс се наоѓа на 150 метри од плажата и се состои од две згради. Вилата има базен со лежалки (бесплатно) и се состои од двокреветни студија и четврокреветни апартмани (дуплекси). Сите соби имаат мини кујна, фрижидер, решо, прибор за соодветниот број на лица, тоалет, ТВ, клима (со доплата по желба) и балкони кои…

Вила Ipsos Apartments Ipsos Krf
| | |

Вила Ipsos Apartments Ipsos Krf

Вилата Ipsos Apartments се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на околу 250 метри од плажата. Вилата има двокреветни и трокреветни студија и четворокреветни соби, секоја со мини кујна која е опремена со основен прибор, тоалет, интернет и тераса. Собите се наоѓаат на високо приземје и прв кат и се уредени во стандардно грчки стил. Секоја соба…

Вила Zevs Ipsos Krf
| | |

Вила Zevs Ipsos Krf

ВИЛА ЗЕВС – Ипсос – Лето 2023 Вилата Зевс се наоѓа на 400метри од плажата во Ипсос, во мирниот дел на туристичкото место Пирги. Вилата Зевс е голем комплекс од два објекта кои се опкружени со природа, цвеќиња и зеленило, а во неговиот двор се наоѓа прекрасен базен и лежалки за гостите. Студијата располагаат со…