Софија

8ми Март Софија 1. ден 11.03 СКОПЈЕ – СОФИЈА Поаѓање од Скопје во 06.00ч. Пристигнување во Софија во пладневните часови.

Read more

БЕЛГРАД

(Автобуска програма, 3 дена, 2 ноќи)   1 ден  10.03.2017 СКОПЈЕ – КУМАНОВО – БЕЛГРАД Состанок на групата во договореното

Read more

KOPAONIK MUSIC WEEK 2017

                                       Grand Hotel & Spa**** Специјална промоција-ГРАТИС ВЛЕЗНИЦИ ЗА КОНЦЕРТИ Цените се изразено во € по лице за

Read more

ХОТЕЛ МОНА 4

Дестинација: Златибор Цена: 50€ *Цените се дадени во евра уплата се врши во денарска противвредност Резервирај Тип на сместувањеУслуга:ноќевање со

Read more

ХОТЕЛ МИР

Дестинација: Златибор Цена: 41€ Тип на сместувањеУслуга:полупансион Цена по лице на ден Еднокреветна соба 62 € Двокреветна 41 € Апартман

Read more

ХОТЕЛ ПАЛИСАД 4

Дестинација: Златибор Цена: 48€ *Цените се дадени во евра уплатата се врши во денарска противвредност Тип на сместувањеУслуга:полупансион Цена по

Read more