Almira 3*

декември 23, 2023

Линк од хотел:  ALMIRA 3+ ARKOUDI

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.05.2024 10% ПОПУСТ

 

ALMIRA 3+ ARKOUDI www.almira-hotel.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
20 15.05-13.06
27.09-25.10
14.06-15.07 16.07-29.08 30.08-26.09
Budget Room up to 2 pax 77 99 135 93
Standard Room Side Sea View up to 3 pax 84 117 164 128
Трето лице 30 41 58 45
1 дете од 2-5.99 год. 21 29 41 32
Premium Room Sea View up to 3 pax 98 140 175 140
Трето лице 35 49 62 49
1 дете од 2-5.99 год. 25 35 44 35
Deluxe Room Sea View up to 3 pax 168 210 233 222
Трето лице 59 74 82 78
1 дете од 2-5.99 год. 42 53 58 56
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
CANCELLATIONS AND NO SHOWS POLICY
6 -2 days prior arrival 2 overnights
1 day prior arrival or no show 3 overnights
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ