Mitsis Galini Wellness&Spa 5*

април 17, 2024

Специјална понуда од Mitsis Galini Wellness&Spa 5*

MITSIS GALINI WELLNESS SPA & RESORT 5* KAMENA VOURLA    www.mitsishotel.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

10

20.04-02.05

13.10-28.10

03.05-05.05

25.08-07.09

06.05-31.05

29.09-12.10

01.06-14.06

15.06-28.06

29.06-12.07

08.09-28.09

13.07-24.08

Single Room Mountain View

99

198

119

139

159

178

218

Standard Room Mountain View

58

117

70

82

93

105

128

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

30%

30%

2 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

30%

30%

Standard Room Sea View

64

122

76

88

99

111

134

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

30%

30%

2 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

30%

30%

Superior Room Sea View

70

128

82

93

105

117

140

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

30%

30%

2 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

30%

30%

Maisonette

76

134

88

99

111

123

146

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

30%

30%

2 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

30%

30%

Се вклучно

35

35

35

35

35

35

35

Деца од 2-11.99 год.

17.50

17.50

17.50

17.50

17.50

17.50

17.50

Мин. престој

1

1

1

1

1

1

1

Stayover tax 10 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место

Опис: отворен базен, градина, тенис,спортови на вода, сауна, фитнес, СПА центар,затворен базен, мини клуб,бар,ресторан,паркинг, WI-FI

Соби:САТ ТВ, клима,мини бар,балкон,фен

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-3 days before check-in 100% of total amount

Cancelled 4-7 days before check-in 50% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 20.04 ДО 28.10.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 БЕСПЛАТЕН КОМПЛЕТ ПАНСИОН ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 20.04 ДО 28.10.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 ПРВО ДЕТЕ ОД 0 ДО 11.99 ГОД. ГРАТИС

ПОНУДИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА МИНИМУМ 5 НОЌЕВАЊА

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ