Niforeika Beach & Bungalows 3*

декември 22, 2023

Линк од хотел: NIFOREIKA BEACH HOTEL & BUNGALOWS 3* NIFOREIKA PELOPONNES

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024

NIFOREIKA BEACH HOTEL & BUNGALOWS 3* NIFOREIKA PELOPONNESE www.niforeika-beach.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН ПЛУС
20 28.05-30.06
01.09-15.10
01.07-31.07 01.08-31.08
Standard Room Garden View 42 48 54
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Standard Room Garden View for Single Use 62 68 76
Standard Room Sea View 48 52 59
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Standard Room Sea View for Single Use 68 75 81
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –КОМПЛЕТ ПАНСИОН ПАНСИОН ПЛУС
Standard Room Garden View 54 59 66
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Standard Room Garden View for Single Use 77 84 90
Standard Room Sea View 58 64 70
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Standard Room Sea View for Single Use 82 89 96
Мин.престој 3 7 7
Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
CANCELLATIONS AND NO SHOWS POLICY
From To Days prior Arrival Penalty Notes
28/05/24 15/10/24 6 2 overnights 6 – 2 DAYS PRIOR ARRIVAL
28/05/24 15/10/24 1 3 overnights
28/05/24 15/10/24 no show 3 overnights
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ