Vila Lola Polihrono

Vila-Lola-Polihrono-Zulu
јуни 19, 2024

Вила Лола се наоѓа во Полихроно – Касандра , на Халкидики. Оваа вила е на 100 метри од песочната и отворена широка плажа. Апартманот располага со една  спална соба и е погоден за 4 лица. Има и комплетно опремена кујна, тоалет, ТВ, клима, балкон со поглед на градина и море. Исто така има Wi-Fi во сите соби. Вилата е препорачлива за поголемо семејство чиј приоритет е да бидат поблиску до плажа. Локацијата е во центарот и многу блиску до сите барови и таверни.

Цените во табелата се однесуваат за наем за студио за 7 дена. Исто така студиото може да се резервира и индивидуално, за колку дена сакате.

Vila-Lola-Zulu-Travel