Vila Del Soll Polihrono

јуни 19, 2024

Дел Сол, луксузно студио на плажа.

Дел Сол, луксузно студио се наоѓа во центарот на Полихроно, на првата линија на плажата. Располага со вкупно 13 студија со поглед на море или со поглед на градина и погодни се за 2 или 3 лица. Супериорниот апартман се наоѓа на врвот на зградата со директен поглед на море и страничен поглед на море со луксузни минимално дизајнирани апартмани.

Цените во табелата се однесуваат за наем за студио за 7 дена. Исто така студиото може да се резервира и индивидуално, за колку дена сакате.

Vila-Dell-Soll-Polihrono-Zulu