Vila Dori Polihrono

Vila-Dori-Zulu-Travel
јуни 19, 2024
Дори апартманите се наоѓа во Полихроно – Касандра, Халкидики. Оваа вила е на 10м од песочната и отворена широка плажа и е целосно реновирана во 2024 година. Дори располага со 4 студија, 2 на прв кат и 2 на втор кат. Секое студио имаеден брачен кревет и софа брачен кревет и еден помошен кревет во кујната и е погоден за 4 лица. Исто така има комплетно опремена кујна, тоалет, 2 телевизори, клима уред, балкон со страничен поглед на море. Исто така во сите соби има WiFi.
Цените во табелата се однесуваат за наем за студио за 7 дена. Исто така студиото може да се резервира и индивидуално, за колку дена сакате.

Vila-Dori-Zulu-Travel-Polihrono