Vila Scalos Polihrono

Vila-Scalos-Polihrono
јуни 19, 2024

Апартманите Scallos се наоѓаат во центарот на Полихроно, Касандра, Халкидики. Плажата е на само 200 м од апартманот, а центарот е на 100 м. Реновирани се и има 2 апартмани, 1/4 на вториот кат со по 2 големи балкони. Се состои од кујна и трпезарија каде има еден единечен кревет и спалната соба. Кујната е комплетно опремена и има фрижидер и рерна за готвење. Има и ТВ, клима. Пред вилата има многу простор за паркирање. Општо земено, оваа област на Полихроно е многу тивка и топло им ја  препорачуваме на семејствата на кои приоритет им е да бидат блиску до плажа, но во мирна и мирна област.

Цените во табелата се однесуваат за наем за студио за 7 дена. Исто така студиото може да се резервира и индивидуално, за колку дена сакате.

Vila-Scalos-Zulu