Vila Katia Polihrono

Vila-Katia-Polihrono
јуни 19, 2024

Вила Катиа се наоѓа во Полихроно, во мирна област на почетокот на селото. Вила Катиа располага со површина од 3000 м2 со организирана зелена градина, детско игралиште, сопствен паркинг, скара за јадење. На само 250 м од плажата Полихроно. Студиото е за 3 или 4 лица и е целосно реновирано и содржи опремена кујна, тоалет, клима, ТВ, Wi-Fi, балкон со поглед на градина. Локацијата е многу тивка. Оваа вила е реновирана во 2022 година. Паркингот е приватен. Се препорачува за семејства со мали деца.

Цените во табелата се однесуваат за наем за студио за 7 дена. Исто така студиото може да се резервира и индивидуално, за колку дена сакате.

Vila-Katia-Zulu-Travel