Vila Finikas Polihrrono

јуни 19, 2024

Финикас апартманите се наоѓа во Полихроно на 250м од плажа. Студијата нудат удобност за до 4 возрасни. Апартманите располагаат со балкони со поглед кон море и паркинг пред зградата. Студијата се 1/3 и 1/4. Секое студио има комплетно опремена кујна ,тоалет, клима,ТВ LCD, WiFi, балкон со поглед на море. Центарот е на само 50м. Исто така многу различни маркети и продавница се на 50м од оваа вила. На првиот кат се студија со 1/4, а на вториот кат се 1/3+1 и 1/3 студија.

Цените во табелата се однесуваат за наем за студио за 7 дена. Исто така студиото може да се резервира и индивидуално, за колку дена сакате.

Vila-Finikas-Zulu