Vila Thalasa Polihrono

Vila-Talasa-Zulu
јуни 19, 2024

Вила Таласа се наоѓа во Полихроно на 800 метри од центарот на Полихроно. Вилата има поглед на море и е на неколку чекори од морето. Ви нуди многу тивок и релаксирачки одмор. Сите апартмани се на прва линија на плажа. Апартманите се со 2 спални соби,комплетно опремена кујна, 2 балкони и ТВ. Компатибилен за 4+2 лица. Во градината има детско игралиште. Балконот е со поглед на море. Има паркинг позади комплексот. Плажата е речиси приватна и секогаш е мирна и не е организирана со лежалки и чадори. Топло се препорачува за семејства и други кои сакаат вистински и мирен одмор.

Цените во табелата се однесуваат за наем за студио за 7 дена. Исто така студиото може да се резервира и индивидуално, за колку дена сакате.

Vila-Thalasa-Zulu