Hotel Murite Банско 08.03-10.03.2024

јануари 9, 2024
 
🌹 8ми МАРТ
БАНСКО
ХОТЕЛ МУРИТЕ 4*

ТЕРМИН: 08.03-10.03.2024

Цена 150 евра по лице за 2 ноќевањa на ALL INCLUSIVE во двокреветна соба(2 + 0) во главна зграда

👉 Цена 130 евра по лице за 2 ноќевањa на ALL INCLUSIVE во двокреветна соба (2 + 0) во споредна зграда

Вклучен превоз Скопје – Банско – Скопје
Во цената е вклучено:
Превоз Скопје – Банско – Скопје
✅All Inclusive(појадок, ручек, ужина, вечера, алкохолни и безалкохолни пијалоци 10-22 часот)
✅Користење на внатрешен базен
✅Џакузи
✅Парна Бања
✅Сауна
✅Фитнес
✅Интернет
✅Паркинг
✅Организирана забава со жива музика