јуни 20, 2024

Вила Армониа – Катизма, Лефкада

Вила  Армониа – Б кат се наоѓа на околу 2 км од познатата плажа Катизма и 1км од Агиос Никитас. Располага со студија и апартмани во кои можат да се сместат…

Read More
јуни 20, 2024

Вила Порто Фино – Никиана, Лефкада

Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој се наоѓа јужно од Крф и североисточно од Кефалонија, а со континенталниот дел на Грција е поврзана со подвижен мост. Лефкада со причина…

Read More
јуни 20, 2024

Вила Галанос – Никиана, Лефкада

Вила Галанос – Никиана, Лефкада (Б кат) се наоѓа на 30 метри од плажа на самиот влез во местенцето. Песочната плажа веднаш под вилата (преку улица) е беспрекорно чиста и…

Read More
јуни 20, 2024

Вила Афродити – Нидри, Лефкада

Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој  се наоѓа јужно од Крф и североисточно од Кефалонија, а со континенталниот дел на Грција е поврзана со подвижен мост. Лефкада со причина…

Read More
јуни 20, 2024

Хотел Tropicana Inn 2* – Пергиали, Лефкада

Хотел Tropicana Inn 2* (50м од плажа)  e лоциран во прекрасното село Пергиали-Нидри, Лефкада. Хотелот се ноѓа на островот на легендите и поетите, меѓу расфрланите острови на Јонското Море, познати…

Read More
јуни 19, 2024

Vila Scalos Polihrono

Апартманите Scallos се наоѓаат во центарот на Полихроно, Касандра, Халкидики. Плажата е на само 200 м од апартманот, а центарот е на 100 м. Реновирани се и има 2 апартмани,…

Read More
јуни 19, 2024

Vila Thalasa Polihrono

Вила Таласа се наоѓа во Полихроно на 800 метри од центарот на Полихроно. Вилата има поглед на море и е на неколку чекори од морето. Ви нуди многу тивок и…

Read More
јуни 19, 2024

Vila Porto Pefkohori

Вилата Порто Пефкохори се наоѓа во центарот на селото Пефкохори во многу мирна област блиску до пристаништето. Оваа вила е оддалечена 20 m од песочна и отворена широка плажа со…

Read More
јуни 19, 2024

Vila Katia Polihrono

Вила Катиа се наоѓа во Полихроно, во мирна област на почетокот на селото. Вила Катиа располага со површина од 3000 м2 со организирана зелена градина, детско игралиште, сопствен паркинг, скара…

Read More
јуни 19, 2024

Vila Finikas Polihrrono

Финикас апартманите се наоѓа во Полихроно на 250м од плажа. Студијата нудат удобност за до 4 возрасни. Апартманите располагаат со балкони со поглед кон море и паркинг пред зградата. Студијата…

Read More
јуни 19, 2024

Vila Dori Polihrono

Дори апартманите се наоѓа во Полихроно - Касандра, Халкидики. Оваа вила е на 10м од песочната и отворена широка плажа и е целосно реновирана во 2024 година. Дори располага со…

Read More