Plataria Seaside Resort 3*

декември 21, 2023

Линк од хотел: PLATARIA SEASIDE RESORT 3*

 

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.07 ДО 31.08.2024

PLATARIA SEASIDE RESORT 3* www.platariaresort.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЈАДОК СО ПОЈАДОК
10/4 28.07-31.08.2024
Deluxe Room 205
Superior Room 250
Трето лице Гратис
1 дете од 2-11.99 г. Гратис
Family Room 286
Трето лице Гратис
1 дете од 2-11.99 г. Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис
Полупансион 33
Деца од 2-11.99 год. 22
Минимум престој 5
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 14-28 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 7-13 days before check-in 75% of total amount
Cancelled 1-6 days before check-in 100% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
The hotel is open for our markets only from 30/07-03/09/2023. Other periods are not available.
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ