Megga Ammos 3*

декември 21, 2023

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024

MEGA AMMOS 3* SIVOTA www.hotel-megaammos.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
10 01.05-31.05 01.06-29.06 30.06-18.07 19.07-30.08 31.08-14.09
Standard Room Garden View
2 pax
93 105 123 140 105
Трето лице 23 23 23 23 23
1 дете од 2-11.99 год. 18 18 18 18 18
Standrad Room Sea View 2 pax 94 105 123 140 105
Трето лице 23 23 23 23 23
1 дете од 2-11.99 год. 18 18 18 18 18
Bungalow 2 pax 94 105 124 140 105
Трето лице 23 23 23 23 23
1 дете од 2-11.99 год. 18 18 18 18 18
2 дете од 2-11.99 год. 12 12 12 12 12
Suite 2 pax 140 163 175 198 187
Трето лице 23 23 23 23 23
1 дете од 2-11.99 год. 18 18 18 18 18
2 дете од 2-11.99 год. 18 18 18 18 18
Мин. престој 3 3 3 3 3
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-14 days before check-in 30% of total amount
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ