Philoxenia Bungalows 4* Psakudia

philoxenia-zulu-travel
декември 19, 2023

Положба: Псакудиа
Сместување: 155 соби (147 соби и 8 апартмани)опремени се со бања,фен, клима уред, сателитска ТВ, фрижидер..
Услуга: Полупансион(ноќевање со појадок и вечера)
Содржини: Ресторан, бар ( покрај базен), интернет конекција, сеф, центар за рекреација…
Плажа: песочна ( 150 м.)
Спорт и забава: Базен, детски базен, игротека….

Линк од хотел: PHILOXENIA BUNGALOWS 4* PSAKOUDIA

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 26.04 ДО 21.06.2024 И ОД 14.09 ДО 31.10.2024
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 22.06 ДО 13.09.2024
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 26.04 ДО 31.10.2024


 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2023 ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.05 ДО 16.09.2024

PHILOXENIA BUNGALOWS 4* PSAKOUDIA www.philoxenianet.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
26.04-10.05
12.10-31.10
11.05-24.05
28.09-11.10
25.05-21.06
14.09-27.09
22.06-12.07
24.08-13.09
13.07-23.08
Single Room GV 56 65 89 108 136
Standard Room Garden View 37 42 58 70 90
Standard Room Garden View for
3 pax
37 42 58 70 90
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Standard Room Pool View 43 52 72 82 104
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Room Garden View 40 47 65 78 97
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Standard Room Garden View with Bunk Bed 48 56 71 91 114
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Standard Room Pool View with Bunk Bed 55 69 105 110 125
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Garden View 60 71 103 113 136
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Pool View 65 79 111 122 146
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Се Вклучено 40 40 40 40 40
Деца од 2-11.99 г. 20 20 20 20 20
Минимум престој 3 5 5 5 5
Опис:150 метри од плажа, базен,ресторан,бар,билијард,градина,WI-FI
Соби: САТ ТВ,фен,фрижидер,клима,ТВ,телефон
Stayover Tax 3 EUR за соба на ден ( се плаќа на лице место )
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 1-14 days before check-in 30% of total amount
Non show 80% of total amount
Early departure 80% of total amount
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ